Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Budnex Porta Mare Budynek Zachodni Dziwnówek Dziwnówek, ul. Wolności
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 50 m2 do 57 m2
  • Cena od 455000 PLN do 529000 PLN
  • Cena za m2 od 7994 PLN/m2 do 10542 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 2 do 3
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Porta Mare APARTAMENTY PRZY PLAŻY - Budynek Zachodni to najnowsza inwestycja firmy Budnex w Dziwnówku. Apartamentowiec, którego budowa rozpoczęta została w 2015 roku, będzie stanowił ważną część Kompleksu Wypoczynkowo-Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego Porta Mare. Budynek zlokalizowano w zachodniej części działki, i będzie on stanowić wizytówkę całego założenia. Wyjątkową cechą wyróżniającą ten niewielki ale nowoczesny budynek jest jego lokalizacja przy samym zejściu na plażę, jednym z dwóch głównych zejść nad morze w Dziwnówku. Obiekt powstaje tuż przy wydmach, w pierwszej linii zabudowy, w związku z czym przyszli właściciele mają gwarancję niezmiennego widoku na morze. Taka lokalizacja to również gwarancja najwyższej jakości użytych materiałów i rozwiązań architektonicznych.

Obiekt będzie kameralny, bo jedynie trzykondygnacyjny, będzie zawierał 24 apartamenty, które zlokalizowano na I i II piętrze budynku. Apartamenty o powierzchni od 36 do 84 m2 będą jedno i dwupoziomowe (apartamenty z antresolą). W parterze obiektu przewidziano atrakcyjne lokale użytkowe, a w podziemiu budynku znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi. Obiekt zostanie wyposażony w cichobieżną windę oraz wygodne klatki schodowe. Apartamenty zaprojektowano jako 1 i 3 pokojowe, a każdy będzie posiadał balkon. Przy odpowiednio wczesnym zakupie apartamentu, w większości z nich istnieje możliwość dopasowania układu ścianek działowych do indywidualnych oczekiwań i potrzeb przyszłych właścicieli. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają Biura Sprzedaży Budnex oraz kierownictwo budowy.

Ze względu na atrakcyjne położenie szczególnie polecamy tę lokalizację Klientom Inwestycyjnym. Już ten fakt daje gwarancję pewnych przychodów z wynajmu apartamentów, a my oferujemy możliwość zarządzania Państwa apartamentem, aby uzyskiwanie tych przychodów maksymalnie Państwu ułatwić. Ponieważ lokale przekazywane są w stanie deweloperskim, na indywidualne życzenie, oferujemy Państwu pomoc w wykończeniu apartamentu pod klucz.

Termin przekazania apartamentów - 15 styczeń 2017 r.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
M16 50,18 529 000,00 10 542,05 2 2 Zapytaj
M3 56,92 455 000,00 7 993,68 3 1 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji