Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Ronson Development Osiedle Moko Warszawa Mokotów, ul. Magazynowa 11
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 117 m2 do 117 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 4 do 4
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

MIEJSCE DLA CAŁEJ RODZINY

To miejsce jest dla Was. Wewnątrz osiedla znajduje się zielone patio – świetne miejsce do spotkań na świeżym powietrzu. Na osiedlu Moko powstał również bezpieczny plac zabaw, dzięki którym dzieci mogą swobodnie bawić się na zewnątrz, a mnogość atrakcji sprawia, że czują się tutaj świetnie.

RELAKS Z SĄSIADAMI W MOKO CLUB

Mieszkańcy mają do dyspozycji klub osiedlowy – Moko Club, miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy szereg różnorodnych atrakcji, dzięki którym dzieci będą mogły aktywnie i twórczo spędzać wolny czas. Klub powstał po to, aby sprzyjać integracji, wypoczynkowi i zawieraniu znajomości. Tutaj każdy mieszkaniec osiedla będzie mógł odpocząć po pracy, obejrzeć mecz ulubionej drużyny, czy też po prostu spotkać się, napić kawy i porozmawiać, gdy akuratnie pogoda nie będzie sprzyjać integracji na świeżym powietrzu.

URBAN GARDEN NA TWOIM TARASIE

Przestrzenne tarasy to nie tylko idealne miejsce na spędzenie wieczoru w gronie najbliższych, ale również miejsce, które może stać się spełnieniem Twoich pasji. Jedną z nich może stać się Urban Garden. Poznaj zalety tarasu wypełnionego roślinnością, które będzie należeć tylko do Ciebie.

4 I 5 POKOJOWE MIESZKANIA Z TARASAMI

Osiedle Moko to przestrzeń dla każdego. Mieszkania doświetlone przez wysokie drewniane okna, ustawne pokoje i jasny salon stanowiący serce domu – zbudowaliśmy je tak, aby w jak najlepszy sposób odpowiadały Waszym potrzebom. Przestronne tarasy, przemyślane umiejscowienie łazienek i aneksów kuchennych w zoptymalizowanej przestrzeni sprawią, że pokochacie każdy metr kwadratowy swojego nowego mieszkania na Osiedlu Moko.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ MASZ NA MIEJSCU

Wewnątrz osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i kawiarnie, dzięki temu wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w obrębie osiedla.  Już nie musisz zastanawiać się gdzie jest najbliższy sklep, czy kawiarnia. Pozwoli to zaoszczędzić naprawdę sporo czasu!

Wykańczając mieszkanie dla Ciebie, używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Zależy nam, byś mieszkając tutaj, czuł się komfortowo. Standard wykończenia w Ronson Development jest klasą samą dla siebie. Zacznijmy od okien: przestronne i drewniane, wpuszczające maksymalną ilość światła. Wyglądają świetnie, ocieplają mieszkanie optycznie, ale są także po prostu – energooszczędne.

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Wykańczając mieszkanie dla Ciebie używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Zależy nam, byś mieszkając tutaj czuł się komfortowo. Standard wykończenia w Ronson Development jest klasą sam dla siebie. Zacznijmy od okien: przestronne, drewniane. Wpuszczają maksymalną ilość światła, wyglądają świetnie, ocieplają mieszkanie optycznie, ale są także po prostu – energooszczędne.

Moko: Warszawa, ul. Magazynowa 11
TEL 605 607 801
Zapraszamy 5 dni w tygodniu
Poniedziałek - Piątek: 9-17

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
2-C3_39 116,51 4 7 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji