Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
A.M.M
  • Kobyłka , Kobyłka , ul. Moniuszki 24 A
  • tel. 608280789
Opis

Jesteśmy wykonawcą budynków mieszkalnych na terenie Kobyłki i okolic. Oferujemy:

mieszkania jednopoziomowe i dwupoziomowe w zabudowie czterorodzinnej
budynki w zabudowie bliźniaczej
budynki w zabudowie segmentowej
Nasze inwestycje wyróżnia wysoki standard wykonania oraz dbałość o najwyższą jakość na każdym etapie inwestycji. Budynki realizowane są w technologii tradycyjnej. Kładziemy szczególny nacisk na estetykę wykończenia poszczególnych realizacji. Specjalizujemy się w budownictwie czterolokalowym (mieszkania bezczynszowe). Nasze projekty tego typu budynków wyróżnia to, że:

każdy z lokali na danym osiedlu posiada wydzielony wg zasad symetrii jednakowej wielkości ogródek przynależny z możliwością jego całkowitego wygrodzenia. Oferowane przez nas obecnie ogródki posiadają powierzchnię czystego trawnika (nie licząc kostki oraz budynku) nawet powyżej 200 metrów kwadratowych.
każdy z lokali przez zastosowanie niezależnych wejść, zlokalizowanych każde z różnej strony budynku daje maksymalne poczucie odrębności i intymności. Jednocześnie brak jakichkolwiek wspólnych elementów komunikacyjnych (np. klatki schodowe) pozwala na wyeliminowanie kosztów oraz konfliktów związanych z ich utrzymaniem.
Od wielu lat jesteśmy liderami w Kobyłce jeśli chodzi o wyznaczanie standardu ofertowego, co roku od samego początku istnienia naszej firmy sukcesywnie poszerzając paletę standardowego wyposażenia mieszkań i osiedli:

jako pierwszy i jedyny deweloper w Kobyłce oferujemy w standardzie jednocześnie m. in. gładzie gipsowe, płytki gresowe na zewnątrz, ocynk ogrodzeń i balustrad, profesjonalny system kanalizacji deszczowej, zastosowanie elementów podnoszących walory akustyczne w lokalach, infrastrukturę TP S.A.
jako jedyny deweloper w Kobyłce dla komfortu naszych mieszkańców ale również i dla rozwoju gminy Kobyłka finansowaliśmy w ostatnich kilku latach budowę dwóch odcinków dróg asfaltowych (zobacz: ul. Mickiewicza, ul. Serwitucka), jednego odcinka w kostce brukowej (zobacz ul.Mieszka), budowę dwóch odcinków sieci kanalizacji sanitarnej. Prace te wykonaliśmy dodatkowo po sprzedaży mieszkań nie będąc wcześniej związanymi umowami z naszymi klientami w tym zakresie.
Nasze indywidualne podejście do klienta to nie tylko zwykły kontakt na linii sprzedający-kupujący. Jako pierwsi i do tej pory jedyni organizujemy od samego początku istnienia naszej firmy spotkania integracyjne dla naszych mieszkańców. Zależy nam na tym aby nasze osiedla funkcjonowały dobrze przez wiele lat, również w okresie po zakończeniu rękojmi. Samodzielnie inicjujemy zawiązywanie statutowych wspólnot, dzięki którym mieszkańcy zapewniają sobie spokój w zakresie bieżącej administracji oraz gromadzą fundusze na poczet przyszłych prac konserwacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz naszym doświadczeniom wyniesionym z wcześniejszych inwestycji w Kobyłce i Radzyminie staramy się zapewnić naszym klientom maksimum spokoju nie tylko podczas pierwszych lat eksploatacji ale również i w okresie późniejszym.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 4)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij