Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Matexi Człuchowska Warszawa Bemowo, ul. Człuchowska
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 48 m2 do 72 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 2 do 4
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Człuchowska Bemowo to najnowszy, kameralny projekt Matexi Polska, renomowanego dewelopera o belgijskich korzeniach. Ta wspaniała inwestycja powstaje w tętniącej życiem, zielonej części Bemowa.

Kameralny, nowoczesny budynek położony u zbiegu ulic Człuchowska i Raginisa pomieści 70 nowoczesnych lokali mieszkalnych. Projekt autorstwa pracowni architektonicznej BRIT-PLAN pozytywnie wpisuje się w okoliczną zabudowę odznaczając się na jej tle nowoczesną, elegancką fasadą z wyróżniającymi się wizualnie loggiami. „Człuchowska-Bemowo” to doskonała lokalizacja dla dynamicznych, młodych ludzi. Dzięki położeniu w najlepiej skomunikowanej części Bemowa, blisko powstającej linii metra, zapewnia świetny dostęp do infrastruktury miasta dając jednocześnie komfort mieszkania w zielonym sąsiedztwie Parku Górczewska i pobliskiej Puszczy Kampinoskiej.

Lokalizacja przy Człuchowskiej daje komfortowy dostęp do infrastruktury dzielnicy, jednocześnie pozwalając na dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Położenie w tradycyjnie handlowej części Bemowa, blisko Hali Człuchowskiej i jednocześnie w niewielkiej odległości od ratusza dzielnicy spowodowało, że rejon inwestycji należy do naturalnie najlepiej rozwiniętych części Bemowa pod kątem dostępu do infrastruktury, w tym szkół, przedszkoli, ale także udogodnień handlowo-rozrywkowych. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej komunikacji drogowej w tym rejonie, mieszkańcy „Człuchowskiej” mogą liczyć na szybki dostęp do centrum miasta zarówno od strony osi ul. Połczyńskiej, jak również sprawną komunikację od strony ul. Górczewskiej, gdzie w kilka minut mogą swobodnie dotrzeć do jednego z największych warszawskich centrów handlowo-rozrywkowych „Wola Park”, jak również powstającej nowej linii metra. Dużym atutem inwestycji jest sąsiedztwo i doskonały dostęp do terenów zielonych, w którą bogata jest dzielnica Bemowo. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się m.in. Park Górczewska doskonały do spacerów i uprawiania sportu z wieloma atrakcjami takimi jak nowoczesny park linowy. Przyjazne położenie inwestycji daje także bardzo łatwy i szybki dostęp m.in. do Puszczy Kampinoskiej od strony sąsiednich Babic.

Ciekawym historycznym aspektem lokalizacji jest zaprojektowane na tych terenach w latach trzydziestych ubiegłego wieku Miasto-Ogród, które w założeniu miało tworzyć duże, zielone obszary na zagospodarowywanym terenie powstających osiedli. Silny wpływ tej koncepcji urbanistycznej widać do dzisiaj, między innymi patrząc na obszerne tereny zielone zachowane pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi tej części Bemowa. W takie właśnie przyjazne otoczenie doskonale wpisuje się najnowsza inwestycja Matexi Polska.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
CB-A.2.04 71,81 4 2 Zapytaj
CB-A.5.02 47,60 2 5 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji