Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
LC Corp S.A. Świętokrzyska Park IV Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka
 • Mieszkanie
 • Powierzchnia od 55 m2 do 64 m2
 • Cena od 300602 PLN do 300602 PLN
 • Cena za m2 od 5499 PLN/m2 do 5499 PLN/m2
 • Liczba pokoi od 2 do 4
 • Termin oddania sierpień 2019
Opis

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Świętokrzyska Park to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej. Ustawne mieszkanie z balkonem lub ogródkiem, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, zadbana zieleń i bezpieczny plac zabaw,  sprawią, że docenisz komfort nowego osiedla.

W ofercie są mieszkania na start, o powierzchni zaczynającej się od 28 m², oraz większe, kilkupokojowe lokale o metrażu do 74 m². Niektóre z nich posiadają antresole. Każdy układ został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W projekcie Świętokrzyska Park staraliśmy się zawrzeć elementy, które decydują o przyjaznym, spokojnym charakterze osiedla. W efekcie powstały kameralne 4-piętrowe budynki, pomiędzy którymi znajdzie się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców. Poza garażem podziemnym przewidzieliśmy naziemne miejsca postojowe, wygodne zwłaszcza wtedy, kiedy mamy gości. 

NAJLEPSZY WYBÓR

Jest wiele powodów, by zamieszkać na Osiedlu Świętokrzyska Park. Wiemy, że i tak znajdziesz swoje, ale pozwól, że podpowiemy te najważniejsze:

 1. Funkcjonalne rozkłady mieszkań w metrażach od 28 do 74 m²
 2. Kameralne 4-piętrowe budynki z windami
 3. Hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi
 4. Szkoła i przedszkole w najbliższej okolicy
 5. Przystanek autobusowy i pętla tramwajowa w pobliżu osiedla
 6. Rozwój okolicznej infrastruktury – plan utworzenia ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z linią tramwajową

POZNAJ ŁOSTOWICE

Wybierając mieszkanie zlokalizowane w tej części Gdańska zyskujesz ciszę i spokój. Jednocześnie wszystkie atuty dużego miasta masz w zasięgu ręki. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci. Do centrum samochodem można dojechać w kilkanaście minut. Dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – niedaleko osiedla znajdziesz przystanek autobusowy i pętlę tramwajową. Łostowice to także rozległe tereny zielone, idealne do rekreacji na świeżym powietrzu.

NOWOCZESNA OKOLICA

Sprawny dojazd do pracy to jeden z warunków wygodnego życia w mieście. Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych i dostępność komunikacji miejskiej. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Infrastruktura okolicy stale się rozwija. Wyjazd z Łostowic w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową.

DOJAZDY I ODLEGŁOŚCI

- do Głównego Miasta – 14 minut (6,5 km)

- do Centrum Handlowego Morena – 10 minut (5,3 km)

- do Centrum Kowale – 4 minuty (2,5 km)

- do sklepu Biedronka – 13 minut pieszo (1 km)

Ceny od 5150 zł/mkw.

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
B4/116 54,66 300 601,57 5 499,48 3 1 Zapytaj
B4/237 64,31 4 2 Zapytaj
B4/465 58,79 2 4 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
 •  
 •    
 • regulaminie
 • Wyślij
Lokalizacja inwestycji