Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
LC Corp S.A. Na Woli II etap 4 Warszawa Wola, ul. Sowińskiego
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 29 m2 do 32 m2
  • Cena od 266429 PLN do 266429 PLN
  • Cena za m2 od 9200 PLN/m2 do 9200 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 1 do 4
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Warszawa, Wola, ul. Sowińskiego

Ceny od 7750 zł/m2

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA
Osiedle na Woli powstaje przy ul. Sowińskiego, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Dotychczas wybudowano 302 mieszkania, które szybko znalazły swoich nabywców. Aktualnie trwają prace nad rozpoczęciem budowy kolejnych etapów zlokalizowanych od strony ul. Nakielskiej. Rozpoczęcie realizacji III etapu przewidziano na  sierpień 2016 roku. W ofercie są mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 30 do 79 m². Atrakcyjne lokum znajdzie tu zarówno rodzina z dziećmi, jak i inwestor szukający mieszkania pod wynajem. 
 
PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU
W projekcie połączyliśmy trendy skandynawskiego wzornictwa, dzięki czemu otrzymaliśmy ład i przestrzeń.  Budynek „otwiera się” na okolicę poprzez balkony przynależne do mieszkań. Dzięki technologii budowalnej i materiałom wysokiej jakości, będziesz czuł się komfortowo i cieszył niskim kosztami ogrzewania. Wygodne i bezpieczne miejsce do parkowania znajdziesz w garażu podziemnym.
 
POZNAJ WOLĘ
Inwestycja położona jest na Woli, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele dalej znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów. Walory dzielnicy doceni każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Działa tu także kilka publicznych szkół i przedszkoli, są przychodnie, apteki, sklepy i restauracje. Osiedle jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Zakupy, zarówno te duże, jak i małe, zrobisz w pobliskim Wola Park. Znajdziesz w nim także kino i salę zabaw dla najmłodszych.
 
NAJLEPSZY WYBÓR
Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 15 minut, a dzięki obwodnicy i drodze ekspresowej S8 z łatwością dostaniesz się do innych części Warszawy. Osoby niezmotoryzowane ucieszy duża dostępność komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla planowana jest budowa nowej stacji metra – Księcia Janusza. Niezależnie od tego, jak dużo poruszasz się po mieście, wracając do domu będziesz mógł załatwić wszystko na miejscu. Mieszkanie w tętniącej życiem dzielnicy to nie tylko wygoda, ale także ogromna oszczędność czasu.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
E/1/5/1 28,96 266 428,52 9 199,88 1 5 Zapytaj
E/1/5/2 31,58 1 5 Zapytaj
E/1/6/1 28,96 1 6 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji