Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
YIT Development Sp. z o.o. Nordic Mokotów Warszawa Mokotów, ul. Al. Sikorskiego 9c
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 78 m2 do 107 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 4 do 5
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis
Inwestycja największego fińskiego dewelopera, YIT, zlokalizowana w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c. Pierwszy etap liczy 119 mieszkań zaprojektowanych w pełnej zgodzie z fińską filozofią designu.
 
Przedodbiory rozpoczęły się we wrześniu tego roku, a pierwsi lokatorzy wprowadzą się do budynku jeszcze przed Sylwestrem. Pozostały ostatnie mieszkania - nie musisz czekać, klucze odbierzesz już dziś.
 
Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Z okien podziwiać można zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter - panoramę Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, a także ścieżki rowerowe.
 
Nordic Mokotów zaprojektowano w zgodzie z fińską filozofią designu. Balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.
 
Budowa pierwszego etapu Nordic Mokotów dobiegła końca. W inwestycji pozostały ostatnie wolne mieszkania - nie musisz czekać, wprowadzisz się od zaraz.
 
Kupując mieszkanie w Nordic Mokotów otrzymujesz pełną własność gruntu. Nie musisz obawiać się niespodziewanych opłat w przyszłości.
 
Już podczas pierwszej wizyty w biurze sprzedaży możesz liczyć na bezpłatną pomoc naszych specjalistów. Architekt oraz doradca kredytowy są do Twojej pełnej dyspozycji.
 
W sprzedaży znajduje się również drugi etap Nordic Mokotów, którego budowa rozpoczęła się we wrześniu bieżącego roku. Już dziś możesz wybierać z pełnej gamy metraży. 
 
Istnieją dwie metody obliczania metrażu mieszkania:
z powierzchnią pod ścianami
bez powierzchni pod ścianami
 
Naturalnie, korzystniejszy dla Ciebie jest sposób drugi, w którym do łącznego metrażu mieszkania nie jest wliczana powierzchnia pod ścianami. Dzięki temu nie płacisz za coś, czego nigdy nie wykorzystasz. Wliczając natomiast ściany, powierzchnia mieszkania zwieksza się blisko o 4%. Na przykładzie widać, że sposób obliczania metrażu może owocować znacznymi oszczędnościami. Lub niepotrzebnymi wydatkami.
 
W Nordic Mokotów nie zapłacisz za powierzchnię pod ścianami, a jedynie za metraż, który możesz w pełni wykorzystać.
Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
12-E 77,70 4 0 Zapytaj
22-E 77,50 4 1 Zapytaj
70-E 106,20 5 6 Zapytaj
70-G 88,20 4 6 Zapytaj
71-E 94,10 4 6 Zapytaj
74-E 106,60 4 6 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji