Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
YIT Development Sp. z o.o. Nordic Mokotów II Warszawa Mokotów, ul. Al. Sikorskiego 9C
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 47 m2 do 155 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 2 do 5
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis
Drugi etap Nordic Mokotów to 97 mieszkań wyróżniających się designem oraz fińskim charakterem. Budowa ruszyła we wrześniu bieżącego roku.
 
Tylko teraz wybierać możesz spośród pełnej gamy dostępnych metraży. Znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Ciebie.
 
Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Z okien podziwiać można zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter - panoramę Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, a także ścieżki rowerowe.
 
Nordic Mokotów zaprojektowano w zgodzie z fińską filozofią designu. Balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.
 
Budowa drugiego etapu wystartowała, tylko teraz możesz wybierać z pełnej gamy metraży. Kawalerka? Mieszkanie trzypokojowe? Dwupoziomowy apartament z pięknym widokiem? Każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Kupując mieszkanie w Nordic Mokotów otrzymujesz pełną własność gruntu. Nie musisz obawiać się niespodziewanych opłat w przyszłości.
 
Już podczas pierwszej wizyty w biurze sprzedaży możesz liczyć na bezpłatną pomoc naszych specjalistów. Architekt oraz doradca kredytowy są do Twojej pełnej dyspozycji.
 
Szukasz gotowego mieszkania? Nie chcesz czekać na odbiór? Sprawdź ofertę ostatnich wolnych mieszkań w pierwszym etapie Nordic Mokotów
 
Istnieją dwie metody obliczania metrażu mieszkania:
z powierzchnią pod ścianami
bez powierzchni pod ścianami
 
Naturalnie, korzystniejszy dla Ciebie jest sposób drugi, w którym do łącznego metrażu mieszkania nie jest wliczana powierzchnia pod ścianami. Dzięki temu nie płacisz za coś, czego nigdy nie wykorzystasz. Wliczając natomiast ściany, powierzchnia mieszkania zwieksza się blisko o 4%. Na przykładzie widać, że sposób obliczania metrażu może owocować znacznymi oszczędnościami. Lub niepotrzebnymi wydatkami.
 
W Nordic Mokotów nie zapłacisz za powierzchnię pod ścianami, a jedynie za metraż, który możesz w pełni wykorzystać.
Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
17-I 65,00 3 0 Zapytaj
35-I 53,30 2 2 Zapytaj
55-I 53,30 2 4 Zapytaj
62-I 47,10 2 5 Zapytaj
70-H 78,30 4 6 Zapytaj
70-I 94,50 4 6 Zapytaj
73-I 155,19 5 6 Zapytaj
75-H 91,60 4 6 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji