10-09-2018

Jesienne promocje w inwestycji ECO-Classic

Jesienne promocje w inwestycji ECO-Classic
Wszystkich zastanawiających się nad kupnem nowego mieszkania lub poszukujących lokalu inwestycyjnego ECO-Classic zaprasza do odwiedzenia stoiska E2 podczas wrześniowych targów Nowy Adres w Gdańsku. Deweloper zaprezentuje wówczas m.in. rozwiązania zaprojektowane w nowym, V etapie osiedla Wolne Miasto oraz ofertę gotowych lokali

W drugi weekend września (15-16.09.2018) deweloper będzie gościł z inwestycją- osiedlem Wolne Miasto- w Amber EXPO na gdańskiej edycji targów Nowy Adres. Dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania firma ECO-Classic przygotowała targowe upusty do 5% na wybrane mieszkania z najnowszego, V etapu. 
- Zaletą mieszkań oferowanych na wczesnych fazach realizacji budynku jest przede wszystkim duży wybór metraży i układów funkcjonalnych- mówi Zuzanna Należyta, Dyrektor ds. Handlowych w ECO-Classic.

W V budynku zaprojektowane są 142 mieszkania 1-4 pokojowe o metrażach od 33 do 78m2. Wszystkie mają balkony lub- jeśli położone są na parterze- tarasy z nawet około 40 metrowymi ogródkami. Do lokalu można również dokupić komórkę lokatorską i miejsce postojowe na zewnętrznym parkingu lub w podziemnej hali garażowej. Ceny mieszkań w V etapie wynoszą od 5 750 zł do 6 630 zł brutto/ m2.

Na targi po lokal na biznes

Również osoby poszukujące lokalu użytkowego, który można przeznaczyć na osiedlowy sklep, gabinet czy kawiarnię mogą znaleźć w ofercie osiedla Wolne Miasto rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. W ofercie inwestycji dostępne są gotowe lokale o powierzchniach od 28m2 do 85m2 w cenie 5200zł/m2.
- Osiedle Wolne Miasto to atrakcyjna lokalizacja dla osób, które zastanawiają się nad zakupem inwestycyjnym lub prowadzeniem swojego osiedlowego biznesu- mówi Zuzanna Należyta. – To docelowo około 1100 mieszkań, z których zamieszkałych jest już blisko 500.  

NOWY ADRES
15-16.09.2018 (sobota- niedziela), g.10:00-17:00
AMBER EXPO, Gdańsk, ul. Żaglowa 11
Stoisko: E2
Wstęp na Targi jest bezpłatny

Eco Classic