20-12-2018

Matexi Polska z nowym projektem na warszawskim Ursynowie

Matexi Polska z nowym projektem na warszawskim Ursynowie
Matexi Polska przygotowuje kolejne osiedle na warszawskim Ursynowie. Kameralny projekt powstanie w willowej części Imielina

Matexi Polska poinformowała o rozpoczęciu przygotowań do uruchomieni kolejnej inwestycji. Deweloper potwierdza, że na nabytym niedawno gruncie w  willowej części Imielina, na warszawskim Ursynowie zrealizuje kameralny projekt obejmujący niespełna 80 lokali.

W procesie projektowym Matexi planuje skoncentrować się na bardzo wysokiej jakości architektury, mając w zamyśle kolejną inwestycje inspirowaną minimalistyczną formą kameralnych willi miejskich, w niskiej zabudowie. Po bardzo udanym i świetnie przyjętym przez klientów osiedlu „Apartamenty Marymont” na warszawskich Bielanach, Matexi Polska zamierza zaczerpnąć z doskonałych doświadczeń realizując prawdziwie kameralny projekt także na południu Warszawy.

Projektowane  kameralne  budynki pomieszczą nie więcej niż 6 apartamentów w każdym z nich, a także  zapewnią komfortowe parkowanie w podziemnych halach garażowych. Niezwykle ciekawym elementem projektowym będą przestronne tarasy. Bardzo istotnym elementem projektowanej inwestycji będzie także pieczołowicie dopracwana parkowa zieleń nawiązująca charakterem do przyjaznego zielonego otoczenia tej części Ursynowa.

Jak powiedział Prezes Zarządu Matexi Polska Mirosław Bednarek „Analizując potrzeby rynku i możliwości inwestycji w tym miejscu doszliśmy do wniosku, że również Ursynów, relatywnie nowa dzielnica Warszawy, mająca już jednak swoją historię i znakomicie rozwiniętą infrastrukturę zasługuje na kameralny, elegancki projekt kierowany do wymagającego, dojrzałego klienta chcącego mieszkać właśnie w swojej ulubionej dzielnicy Warszawy. Naszym zdaniem niezwykła architektura, przyjazny charakter osiedla, zieleń, a także znakomita komunikacja z centrum miasta od strony Puławskiej oraz dostęp do wyjątkowo dobrze w tej dzielnicy rozwiniętej infrastruktury to jedne z głównych zalet tej inwestycji.”

Inwestycja w zielonej części Imielina to kolejny projekt dewelopera o belgijskich korzeniach na Ursynowie. Usytuowany również nieopodal osi ul Puławskiej, wcześniej zrealizowany, nowoczesny budynek „Na Romera” znakomicie wpisał się w krajobraz południowo-zachodniej części dzielnicy. Matexi planuje w najbliższym czasie zaprezentować pierwsze wizualizacje projektu

Matexi Polska