05-10-2018

Polnord zakończył sprzedaż lokali w Brzozowym Zakątku w warszawskim Wilanowie

Polnord zakończył sprzedaż lokali w Brzozowym Zakątku w warszawskim Wilanowie
Polnord sprzedał wszystkie ze 107 lokali w Rezydencji Brzozowy Zakątek w warszawskim Wilanowie. Aktualnie, w tej dzielnicy Warszawy, Spółka oferuje lokale w ramach realizowanej inwestycji Wilania

Projekt Rezydencja Brzozowy Zakątek składa się z dwóch kameralnych, trzypiętrowych budynków. Wszystkie mieszkania w ramach tej inwestycji wyposażone zostały w technologię Smart Home, która umożliwia zdalne sterowanie wieloma funkcjami związanymi z obsługą lokalu, jak kontrola dostępu, sterowanie oświetleniem czy temperaturą w każdym pomieszczeniu. Do dyspozycji mieszkańców jest starannie zaprojektowane, pełne zieleni wewnętrzne patio z elementami małej architektury.

Dopełnieniem klasycznej, prostej formy zabudowań są wykończenia z drewnianymi żaluzjami, nadające im eleganckiego charakteru. Z części mieszkań roztacza się widok na sąsiadujący Wilanów Office Park z funkcjonalnie zagospodarowanymi i dyskretnie oświetlonymi terenami zielonymi.

- Od lat realizujemy w Wilanowie nowoczesne projekty budowlane, które cieszą się dużym uznaniem wśród nabywców. Staramy się, by nasza oferta w tej części stolicy była na bieżąco odtwarzana. Zakończenie sprzedaży w ramach inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek poprzedzone zostało uruchomieniem nowego projektu Wilania, który powstaje u zbiegu al. Rzeczpospolitej i ul. Branickiego - mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Polnord SA.

W ramach osiedla Wilania powstanie 113 mieszkań - od jedno do czteropokojowych, o powierzchniach od 32 do 89 m kw. - usytuowanych w czterech nowocześnie zaprojektowanych willach wykończonych wysokiej jakości materiałami. Lokale wyposażone będą w balkony do 12,6 m kw. lub ogródki o powierzchni do 34 m kw. 

 

Polnord