19-07-2018

Polnord zakończył sprzedaż mieszkań w inwestycji Chabrowe Wzgórze I

Polnord zakończył sprzedaż mieszkań w inwestycji Chabrowe Wzgórze I
Polnord sprzedał ostatnie ze 152 mieszkań pierwszego etapu osiedla Chabrowe Wzgórze, zlokalizowanego w Gdańsku Kowalach. Osiedle składa się z pięciu budynków, w których powstało łącznie 291 mieszkań

Osiedle Chabrowe Wzgórze jest doskonale skomunikowane: dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje 4 minuty, a do centrum Gdańska – 12 minut. Chabrowe Wzgórze to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, szczególnie dla tych, które korzystają z „Karty Dużej Rodziny”. Posiadanie karty umożliwia rodzinom, z co najmniej trójką dzieci, otrzymanie zniżek w zakresie opłat administracyjnych oraz lokalnej oferty kulturalno-rozrywkowej. 

- Kowale to wciąż jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów w aglomeracji trójmiejskiej. Mimo iż administracyjnie nie są częścią Gdańska, to funkcjonuje tu gdańska komunikacja publiczna, istnieje rozbudowana sieć sklepów i punktów usługowych, a także, już we wrześniu, rozpoczyna działalność szkoła metropolitalna - mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Polnord SA.

W strategii Grupy Polnord aglomeracja trójmiejska zajmuje obok Warszawy jedno z najważniejszych miejsc. Oprócz osiedla Chabrowe Wzgórze Grupa realizuje na terenie Gdańska i Gdyni trzy inne inwestycje mieszkaniowe – Fotoplastykon, Studio Morena i Bramę Sopocką. 

- Będziemy wzmacniać naszą obecność na trójmiejskim rynku poprzez uruchamianie kolejnych atrakcyjnych projektów, w tym hotelu, biurowca i osiedla w Sopocie czy inwestycji mieszkaniowych, które będą realizowane na pozyskanych w ubiegłym roku w Gdańsku działkach. Chcemy rozbudowywać portfolio naszych ofert precyzyjnie dopasowując je do oczekiwań i potrzeb klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu na największych polskich rynkach wiemy jak to robić i dlatego też nasze inwestycje stosunkowo szybko znajdują nabywców - mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA. 

W 2018 r. Grupa planuje wprowadzić do oferty ponad 1 250 mieszkań w ramach 10 projektów. Na początku lipca  br. Polnord uruchomił sprzedaż 120 lokali (113 mieszkań i 7 lokali użytkowych) w nowym projekcie Wilania, zlokalizowanym w warszawskim Wilanowie.

 

Polnord