26-09-2018

Ponad połowa mieszkań w osiedlu Neptun II sprzedana

Ponad połowa mieszkań w osiedlu Neptun II sprzedana
Realizowana przez Polnord inwestycja - osiedle Neptun II - to projekt składający się z kameralnych, czteropiętrowych budynków powstających przy ulicy Powstańców w Ząbkach pod Warszawą. Osiedle charakteryzuje się nowoczesną zabudową, łatwym dostępem do centrum stolicy, a jednocześnie oferuje sąsiedztwo leśnych terenów rekreacyjnych

Zaawansowanie budowy III etapu osiedla Neptun II wynosi obecnie 65%. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nowych lokali już w drugim kwartale przyszłego roku. Będą na nich czekały mieszkania zlokalizowane w 5 budynkach o wysokim standardzie wykończenia, posiadające wózkownie, rowerownie oraz miejsca postojowe w podziemnym garażu. Do wielu lokali przynależą przestronne tarasy i duże ogródki. 

Inwestycja położona jest zaledwie 15 km od centrum Warszawy, kilka minut drogi spacerem od przedszkola, szkoły, przychodni i basenu oraz ok. 10 minut drogi samochodem do centrów handlowych M1, Targówek i Promenada.

- Kameralne, rodzinne osiedla, gwarantujące ciszę i aktywny relaks, zlokalizowane na obrzeżach aglomeracji, ale jednocześnie dobrze skomunikowane z dzielnicami śródmiejskimi, cieszą się niezmienną popularnością wśród osób poszukujących mieszkań w dużych miejskich ośrodkach. Neptun jest właśnie przykładem takiej inwestycji. Wśród mieszkań, które pozostają w ofercie Polnordu znajdują się lokale dwu, trzy i czteropokojowe. Wciąż dostępny jest szeroki wybór metraży od 40 do ponad 100 m kw. -  informuje Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Polnord SA.

 

Polnord