Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
LC Corp S.A.
  • Wrocław , Borek , ul. Powstańców Śląskich 3
  • tel. +48717988010
  • www.lcc.pl
Opis

LC Corp S.A. kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Nasze nieruchomości są skoncentrowane między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz ich okolicach.

Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii oraz stabilnemu zapleczu finansowemu. Od 29 czerwca 2007 r. LC Corp S.A. jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Nieruchomości komercyjne

W kwietniu 2007 roku we Wrocławiu zostało ukończone i oddane do użytku centrum komercyjne - Arkady Wrocławskie, na którego terenie znajduje się ponad 100 sklepów, klub fitness, złożone z dziesięciu sal - kino oraz dwunastopiętrowy budynek biurowy o powierzchni użytkowej ok. 10000 m2.

We wrześniu 2011 roku rozpoczęliśmy budowę kompleksu biurowo - usługowego Wola Center w Warszawie. Bryłę stanowić będą cztery połączone ze sobą budynki, pomiędzy którymi zostanie umiejscowione stylowe patio. Całość powierzchni przeznaczonej pod komercjalizację to ok. 31000 m². Zakończenie budowy tego nowoczesnego obiektu planowane jest w drugiej połowie 2013 roku.

 

Inwestycje mieszkaniowe

Na początku 2011 roku, zostały oddane do użytkowania ostatnie z wybudowanych w ramach liczącego ponad 700 mieszkań, osiedla Przy Promenadzie w Warszawie. Tego samego roku, w dzielnicy Ochota, zakończyła się budowa gustownego apartamentowca o nazwie Rezydencja Kaliska. Budynek liczący 94 mieszkania, powstał z myślą o aktywnych zawodowo osobach, ceniących swój czas i znakomitą komunikację z centrum miasta. W 2012 roku, oddany do użytku został pierwszy etap osiedla Powstańców 33 w podwarszawskich Ząbkach. Obecnie rozpoczęła się realizacja kolejnego etapu, który zakłada budowę 229 mieszkań. Na początku 2013 roku ruszyła nowa warszawska inwestycja -osiedle Na Woli. W ramach projektu mieszkaniowego powstanie 191 funkcjonalnych mieszkań.

 

Grupa LC Corp rozwija systematycznie ofertę mieszkaniową we Wrocławiu. W 2011 roku do użytku oddany został I etap osiedla Maestro, a kolejny jest w trakcie realizacji. W ramach inwestycji powstanie łącznie 336 mieszkań. Zakończony został również I etap osiedla Potokowa, zlokalizowanego wśród pełnych uroku terenów zielonych  na wrocławskich Maślicach. Kolejny etap zostanie oddany nowym lokatorom w drugiej połowie 2013 roku. Ponadto, w trakcie budowy są następne inwestycje - I etap osiedla Graniczna, położonego na Muchoborze Wielkim, osiedle domów szeregowych Nowalia, a także budynek wielorodzinny Brzeska 5, który stanowi ciekawą alternatywę dla osób pragnących zamieszkać w ścisłym centrum miasta.

Trwają również prace projektowe mające na celu uruchomienie kolejnej inwestycji- przy ulicy Stabłowickiej.

W Krakowie zakończona została budowa dwóch etapów osiedla Słoneczne Miasteczko, zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, a także budynku wielorodzinnego Okulickiego 59, położonego w dzielnicy Nowa Huta . Ponadto w trakcie planowania jest kolejne osiedle - Grzegórzecka 77, umiejscowione w centralnej części Krakowa.

Prace budowlane zakończyły się również na dwóch inwestycjach w Łodzi. Powstało tam ekskluzywne osiedle domów w zabudowie szeregowej Dębowa Ostoja oraz nowoczesne osiedle mieszkaniowe Pustynna 43.

Inwestujemy również na północy Polski. W 2012 roku został zakończony I etap osiedla Przy Srebrnej w Gdańsku, a kolejna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Starogardzkiej jest w trakcie planowania.

 

Naszą misją jest inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe, komercyjne oraz grunty. Dynamicznie poszukujemy nowych nieruchomości i zakładamy kolejne akwizycje. Stawiamy sobie za cel dostarczanie wysokiej jakości produktów z uwzględnieniem atrakcyjnych i różnorodnych lokalizacji w wybranym mieście.

Doświadczenie budowlane, solidne podstawy finansowe oraz przejrzysta polityka sprzedażowa sprawiają, że jesteśmy pewną i godną zaufania grupą deweloperską.

Większościowym akcjonariuszem LC Corp S.A., jest dr Leszek Czarnecki, kontrolujący również m.in. grupę finansową GETIN Holding S.A.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 10)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
 
tarasy bałtyku
tarasy bałtyku