Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Planetbud Development
Opis

Naszą wartość staramy się budować w oparciu o satysfakcję Klientów i partnerów biznesowych, uzyskujących w wyniku naszej pracy wysokiej jakości produkt lub usługę. Wznosimy osiedla, gdzie interesująca i innowacyjna architektura ściśle wiąże się z rozwiązaniami funkcjonalnymi i komfortowymi. Planetbud Development realizuje inwestycje w oparciu o zasady, u których podstaw leży wzajemny szacunek w kontekście relacji biznesowych, ale również międzyludzkich. Nie bez znaczenia jest dla nas także troska o środowisko naturalne.

Elementy konstrukcyjne, które łączą ze sobą Planetbud Development oraz klientów to nastawienie firmy na realizowanie ściśle określonych wytycznych zleceniodawców, obsługa będąca w naszym przypadku synonimem profesjonalizmu oraz gwarancja tego, że każda ze świadczonych przez nas usług obędzie się bez najmniejszych usterek, pęknięć i zgrzytów.

Każdy projekt jest przez nas tworzony z matematyczną dokładnością i precyzją, która zadowoli wszystkich Klientów. Dlatego też bierzemy na siebie odpowiedzialność za to, co oferujemy i jak zostanie to wykonane. Profesjonalizm, doświadczenie praktyczne i merytoryczne, również w zakresie innowacyjnych technologii, są w naszym przypadku szkieletem, na którym wspierają się doskonałe budynki.

BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWE NASZYCH KLIENTÓW

Gwarancja bezpieczeństwa związanego z kupnem nieruchomości, jaką dajemy Klientom to bardzo istotny aspekt w naszej działalności. Inwestycje budowlane realizowane przez Planetbud Development są oparte na środkach własnych. Dzięki temu nasze działania są sprawne, szybkie i prowadzą w krótkim czasie do celu, jakim jest wybudowanie nieruchomości.

Naszym Klientom zapewniamy transakcje przeprowadzane na jasnych zasadach. Umowy zakupu nieruchomości zawsze są podpisywane w obecności notariusza. Klienci Planetbud Development mogą liczyć z naszej strony na wsparcie w zakresie określenia najkorzystniejszych dla nich zasad płatności. Z kolei tym, którzy wybrali naszą ofertę, aczkolwiek nie posiadają wystarczających środków finansowych, udzielamy kompleksowej pomocy odnośnie możliwości pozyskania kredytu hipotecznego. Doradcy współpracujący z firmą Planetbud Development wraz Klientami poszukują najlepszych ofert kredytowych, podobnie jak udzielają istotnych informacji dotyczących inwestycji.

Jesteśmy świadomi, że zdecydowana większość osób przy zakupie nieruchomości korzysta z kredytu hipotecznego. Wiemy również, jak ważne jest, aby przejść przez ten proces w sposób bezpieczny, wybierając najbardziej odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego. Doradcy Planetbud Development udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz umożliwią skorzystanie z usług najlepszych doradców finansowych. W zakresie pośrednictwa w udzielaniu kredytów hipotecznych współpracujemy z większością Banków.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij