Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
WAN S.A. Apartamenty Wielicka I i II Kraków Bieżanów-Prokocim, ul. Wielicka
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 67 m2 do 67 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 2 do 4
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Apartamenty Wielicka” w dzielnicy Bieżanów – Prokocim to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.

Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo – parkowego Anny i Erazma Jerzmanowskich określanego mianem zielonych płuc Prokocimia, który oprócz wspomnianego XVIII wiecznego zespołu pałacowego znany jest z wielu pomników przyrody, urokliwych alei spacerowych oraz kameralnego placu zabaw dla najmłodszych. Niepowtarzalnego klimatu temu miejscu dodaje bliskie położenie zabytkowego klasztoru.

Lokalizacja inwestycji jest uprzywilejowana komunikacyjnie dzięki biegnącym nieopodal siedmiu liniom tramwajowym i autobusowym, a także możliwości dogodnego dojazdu samochodem, zarówno do ścisłego centrum miasta (8km) jak i obwodnicy Krakowa- autostrady A4 (2km).

W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, w tym całodobowy sklep Tesco zlokalizowany w sąsiedztwie, jak również przedszkola, szkoły i placówki medyczne.

Zespół pięciu budynków zaprojektowany w duchu modernizmu przez studio projektowe Oleksy & Polaczek wyróżnia się bardzo oszczędnym operowaniem barwą i detalem, doskonale wpisując się w otoczenie, wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej dotychczasowego klimatu otaczającej zieleni i zróżnicowanego ukształtowania terenu. Dodatkowo w wyniku pozostawienia ponad sześćdziesięciometrowego pasa oddzielającego całą inwestycję od ulicy Wielickiej zostanie zapewniona unikatowa wręcz kameralność lokalizacji w tkance miejskiej.

W budynkach zaprojektowano łącznie 350 mieszkań o powierzchni od 24 do 122 metrów kwadratowych; lokale zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalny rozkład, z dużymi przeszkleniami oraz balkonami a w każdej klatce jest winda. Więcej szczegółów można przeczytać w załączniku Standard wykończenia natomiast postępy prac na budowie można śledzić w zakładce Budowa. Dodatkowo właściciele apartamentów na parterze będą posiadali własne przydomowe ogródki.

W środku zespołu budynków zaplanowano wewnętrzne, zielone patio, a na zewnątrz kompleksu plac zabaw dla dzieci. Komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców zapewni wynajęta specjalnie w tym celu profesjonalna firma ochroniarska oraz monitoring. 204 miejsc usytuowanych na parkingu podziemnym i 53 miejsca naziemne zapewnią wygodę dojazdu przyszłym użytkownikom.

Inwestycję finansuje PKO Bank Polski S.A., natomiast wpłaty klientów wpływają na rachunek wyodrębnionych wpływów.

Promocja świąteczna! Duże rabaty na wybrane mieszkania w budynku E.

3% zniżki na wszystko do końca listopada 2018 (promocje łączą się ze sobą)

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
M1 66,50 3 0 Zapytaj
M7 66,60 3 2 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji