Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Grupa Partner
Opis

Grupa Partner to organizacja gospodarcza skupiona wokół przedsiębiorców Emila Derda (budownictwo) i Jędrzeja Pietrowicz (doradztwo podatkowe). Początki ich działalności sięgają 1995 roku, zaś połączenie sił w 2000 roku spowodowało rozwój o kolejne aktywności – budownictwo mieszkaniowe i rolnictwo.

Dziś działają w branżach: budowlanej, finansowej, rolniczej, developerskiej.
 
Jesteśmy zespołem, doskonale współpracujących ze sobą firm, które dążą do zwiększania efektywności ekonomicznej swoich przedsiębiorstw, poprzez nieprzerwane inwestowanie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług i dostarczanych produktów oraz dbałości o środowisko naturalne i aspekty społeczne. Pragniemy spełniać potrzeby najbardziej wymagających klientów, dbając o indywidualne podejście do każdego z nich.
 
Korzenie Grupy sięgają 1984 roku, kiedy działalność rozpoczęła firma rodzinna Ryszarda Derdy, którą w 1995 roku przejął i do dziś prowadzi Emil Derda. W okresie ponad 30 lat funkcjonowania profil działalności zmieniał się, początkowo działalność polegała na świadczeniu usług ślusarskich, produkcji elementów konstrukcyjnych oraz na anodowaniu aluminium.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 3)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij