Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Cordia Polska
Opis

Cordia Polska stanowi część Futureal Group – jednej z największych grup deweloperskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Portfolio grupy obejmuje ponad 120 projektów wartych łącznie 3 mld euro i zajmujących ok. 2 mln m². Cordia jako marka specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych i ma ponad 15 lat doświadczenia w realizowaniu jakościowych projektów w Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Na Węgrzech, gdzie powstała, jest liderem rynku. Cordia sprzedała dotąd 5,5 tys. mieszkań, a w planach ma oddanie do użytku kolejnych 4 tys.
 
W Polsce firma obecna jest od 2014 roku. Od tego czasu konsekwentnie poszerza portfolio realizowanych projektów mieszkaniowych. W Krakowie pod koniec 2014 roku Cordia oddała do użytku osiedle Nowe Bochenka na Podgórzu Duchackim, w 2017 roku – osiedle Cystersów Garden zlokalizowane niemal w samym centrum miasta, a w 2019 roku – osiedle Supernova zlokalizowane w sąsiedztwie Parku Lotników. W tym samym roku rozpoczęta została budowa czwartego projektu firmy w Krakowie – kameralnego osiedla Lotniczówka, które powstaje przy ul. Życzkowskiego w dzielnicy Czyżyny.
 
Oprócz Krakowa, Cordia Polska obecna jest również w Warszawie, gdzie realizuje projekt Zielone Bemowo zlokalizowany przy planowanej stacji metra Lazurowa i liczący ponad 300 mieszkań. W planach spółki są także inwestycje w kolejnych polskich miastach.

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 3)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij