Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Acatom
  • Kraków , Podgórze , ul. Christo Botewa 14
  • tel. 12 659 16 59
Opis

ACATOM to firma deweloperska z ponad 9-letnim doświadczeniem na rynku. Posiada solidne korzenie w branży budowlanej, ponieważ wywodzi się z firmy wykonawczej działającej od przeszło 20 lat. ACATOM realizuje inwestycje budowlane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki oraz przede wszystkim z dbałością o satysfakcję klientów i przyszłych mieszkańców.

Wybór miejsca zamieszkania jest jedną z najważniejszych i zarazem najtrudniejszych decyzji podejmowanych w życiu każdego człowieka. Nierzadko wymaga wyrzeczeń i przysparza wielu stresów. Ale niesie też ze sobą oczekiwanie spełnienia marzeń…

Dlatego przygotowując i realizując nasze projekty mieszkaniowe stawiamy sobie za cel dostarczenie produktu charakteryzującego się wysoką jakością w przystępnej cenie. Staramy się realizować projekty, które wyróżnia ponadczasowa prosta i nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały budowlane, a przede wszystkim ponadprzeciętna funkcjonalność.

Nasi pracownicy i podwykonawcy to profesjonaliści z pasją tworzenia. Nieustannie pamiętający o tym, że każda kolejna inwestycja to nie tylko metry kwadratowe ale przede wszystkim miejsce w którym znaczną część swojego życia będą spędzać nasi Klienci. Dlatego swoją pasję przekładają na nieustanne starania aby przyszli mieszkańcy otrzymali idealnie dopasowaną przestrzeń. Stale pamiętają, że od jakości ich pracy dziś, zależy jakość życia przyszłych mieszkańców  przez najbliższe kilka, kilkanaście a czasem nawet kilkadziesiąt lat.

Do tej pory wybudowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 500 mieszkań oraz kilkadziesiąt lokali usługowych. Są to mieszkania i lokale znajdujące się w dotychczas zrealizowanych inwestycjach na terenie Krakowa  https://www.acatom.pl/realizacje

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij