Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Invest House SA NOWE PARKEKO 2.0 Niepołomice Niepołomice, ul. Lawendowa
  • Dom
  • Powierzchnia od 123 m2 do 123 m2
  • Cena od 420000 PLN do 420000 PLN
  • Cena za m2 od 3429 PLN/m2 do 3429 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 5 do 5
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Osiedle Nowe Parkeko 2.0 w Niepołomicach to kontynuacja naszej inwestycji Parkeko, która składa się z 121 domów jednorodzinnych i w tym 32 mieszkań. Nasza oferta łączy zalety nowoczesności i kompleksowości rozwiązań z walorami rekreacyjnymi okolicy.

Osiedle Nowe Parkeko to kameralny zespół domów jednorodzinnych oraz mieszkań o wysokim standardzie wykończenia. Osiedle stanowi kompleks budynków zaprojektowanych w nowoczesnej i dynamicznej formie. Osiedle jest w pełni przyjazne osobom niepełnosprawnym - jest miejscem bez barier architektonicznych. Na terenie osiedla funkcjonuje prywatne przedszkole.
Głównymi zaletami osiedla jest korzystny stosunek cen do wysokiego standardu domów i mieszkań. Architektura domów jest odważna i odbiega znacznie od architektury, jaką widzimy na co dzień i do jakiej przywykliśmy.
Domy budowane z pustaka ceramicznego w klasycznej technologii, spełniają wszystkie wymagane normy. Ze względu na zastosowaną technologię termoizolacji, dadzą one Państwu duże poczucie bezpieczeństwa i komfort, związany między innymi z niewysokimi kosztami ogrzewania. Układ przestrzenny całości osiedla został starannie zaprojektowany i dzięki przemyślanym ciągom komunikacyjnym podnosi walory użytkowe domów oraz sprzyja utrzymaniu bezpieczeństwa.

Dokonaliśmy wszelkich starań, aby nasze domy trafiły do najbardziej wymagających Klientów oraz aby byli oni usatysfakcjonowani z zakupu na długie lata.

Inwestycja Nowe Parkeko 2.0 znajduje się w Niepołomicach przy ul. Szałwiowej.Cały projekt składa się z 10 nowych domów i 8 mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych. 

Ważnym atutem naszej inwestycji jest jego lokalizacja, osiedle znajduje się w bliskiej odległości około 1,5 km od centrum miasta i około 3 km do strefy przemysłowej. W centrum miasta znajduje się wiele atrakcji: basen, Rynek oraz Zamek Królewski. W niedalekiej odległości znajduje się Puszcza Niepołomicka, gdzie można skorzystać ze ścieżek rowerowych i spacerowych, jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących aktywnie spędzić czas. Dodatkowym udogodnieniem szczególnie dla rodzin z dziećmi jest bliskość szkół oraz znajdujące się na osiedlu prywatne przedszkole.

Lokalizacja NOWE PARKEKO 2.0 jest również dogodna dla osób koncentrujących swoją działalność w Krakowie. Na dzień dzisiejszy odległość około 24 km do centrum Krakowa można pokonać dwoma różnymi drogami w 30 minut. Na szczególną uwagę zasługuje połączenie autostradowe ze zjazdem w Szarowie, co skraca czas dojazdu do 10 minut. Obecnie w przebudowie jest ulica Igołomska, która jest poszerzana i modernizowana. Do dyspozycji jest szereg połączeń komunikacyjnych dużych i małych przewoźników.
Dla wszystkich mieszkańców atutem będzie natomiast niespełna 1 kilometrowa odległość do Puszczy Niepołomickiej. Lokalizacja osiedla w jej otulinie, obok planowanych miejskich terenów rekreacyjnych (park i zbiorniki wodne) sprawia, że będzie ono znakomicie sprzyjało wypoczynkowi z dala od hałaśliwego centrum Krakowa.

OSIEDLE NOWE PARKEKO zlokalizowane jest:

    1 km od Puszczy Niepołomickiej,
    1,2 km od sklepu Biedronka,
    2 km od centrum sportu: basen, korty tenisowe
    1,5 km od ośrodka jazdy konnej,
    2 km od szkoły podstawowej i gimnazjalnej,
    prywatne przedszkole na terenie osiedla,
    3 km od szkoły muzycznej,
    2 km od Zamku w Niepołomicach,
    600 m od nowoczesnej szkoły średniej – w budowie,
    50 m od przystanku autobusowego MPK i prywatnych małych przewoźników,
    1 km od terenów spacerowych i ścieżek rowerowych,
    2 km od Wisły,
    3 km od Rynku w Niepołomicach,
    7 km od zjazdu z autostrady A-4 - Szarów,

KONSTRUKACJA BUDYNKU   domy niepodpiwniczone z dwiema pełnymi kondygnacjami i strychem do własnego zagospodarowania, który wliczony jest w cenę;   każdy dom posiada garaż z panelową bramą garażową renomowanej firmy z pełną automatyką (2 piloty);   domy budowane w technologii tradycyjnej (pustak ceramiczny, strop betonowy monolityczny) z atestowanych materiałów;   zewnętrzne ściany budynku ocieplone 20 cm styropianem i wykończone tynkiem akrylowym barwionym w masie;   dachówka cementowa grafitowa renomowane firmy;   okna trzyszybowe PCV zapewniające wysoką energooszczędność i bezpieczeństwo - w kolorze jasny popiel,   orynnowanie, parapety zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej;  balustrady w kolorze obróbek blacharskich (srebrny popiel);   wewnątrz budynku tynki gipsowe;   bezpieczne drzwi zewnętrzne,;  schody wewnętrzne betonowe;  brak drzwi wewnętrznych; 
 
INSTALACJE WEWNĘTRZNE   instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami (bez grzejnika łazienkowego) i piecem z zamkniętą komorą spalania;   parapety wewnętrzne agromarmur;   instalacja światłowodowa;   instalacja telewizyjna;   instalacja kanalizacyjna (podpięcie do kanalizacji miejskiej);   instalacja elektryczna wraz z doprowadzoną instalacją siłową;  instalacja wodna;   instalacja ogrzewania podłogowego w łazience; 
 
ZEWNĘTRZE   duży taras na 1 piętrze ze stalowymi barierkami;   działka ogrodzona od strony ogrodu;   wyplantowany ogród i zasiana trawa;   drogi osiedlowe i chodniki wybrukowane kostką wraz z lampami ulicznymi;   wybrukowany podjazd i chodnik do domu;  elementy małej architektury (wybudowane śmietniki i murki na liczniki);   kran na zewnątrz budynku do podlewania ogrodu;  gniazdo elektryczne na zewnątrz domu od strony ogrodu;  nasadzenia z drzew i krzewów od strony wejścia do domu

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
C6.6 122,50 420 000,00 3 428,57 5 0 Zapytaj
rezC6.1 122,50 5 0 Zapytaj
rezC7.7 122,50 5 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji