O nas

Dompress.pl - portal ogłoszeniowy - mieszkania, domy, lokale użytkowe 

DOMPRESS.PL to portal ogłoszeniowy prezentujący nowe mieszkania i domy oraz lokale użytkowe oferowane przez deweloperów. 

W wizualizacji precyzyjnej lokalizacji nowych osiedli w Warszawie i całej Polsce pomoże Państwu interaktywna mapa.  W serwisie można znaleźć obszerny kalalog deweloperów i agencji nieruchomości umożliwiający sprawdzenie danych firm oraz ich propozycji. Formularze znajdujące się przy każdej ofercie pozwalają na szybki kontakt z oferentami. 

Na portalu prezentujemy również informacje o aktualnej sytuacji na rynku deweloperskim, dotyczące oferty w nowych inwestycjach, cen mieszkań, promocji, jak również rynku kredytowego. Analitycy DOMPRESS.PL publikują w serwisie komentarze i teksty analityczne, mówiące o zmianach zachodzących na naszym rynku nieruchomości oraz materiały zawierające komentarze przedstawicieli firm deweloperskich.

W serwisie można sprawdzić średnie ceny nowych mieszkań w poszczególnych miastach i ich dzielnicach według indywidualnie wybranych parametrów. 

Zespół redakcyjny ma wieloletnie doświadczenie w pracy dla branży deweloperskiej, poparte szeroką wiedzą o rynku. Klientom zapewniamy dotarcie z informacją o ofercie do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy również obsługę w zakresie komunikacji w mediach, w kanałach social mediów oraz pomoc w opracowywaniu strategii marketingowej i realizacji planu promocji.