O nas

Dompress.pl - portal ogłoszeniowy - mieszkania, domy, lokale użytkowe 

DOMPRESS.PL to portal ogłoszeniowy prezentujący nowe mieszkania i domy oraz lokale użytkowe oferowane przez deweloperów oraz oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości z rynku wtórnego.

Zawiera największą liczbę mieszkań i domów z rynku deweloperskiego, obejmującą ponad 60 000 ofert w 2 300 nowych inwestycjach. W wizualizacji precyzyjnej lokalizacji nowych osiedli w Warszawie i całej Polsce pomoże Państwu interaktywna mapa.  W serwisie można znaleźć obszerny kalalog deweloperów i agencji nieruchomości umożliwiający sprawdzenie danych firm oraz ich propozycji. Formularze znajdujące się przy każdej ofercie pozwalają na szybki kontakt z oferentami. 

Na portalu prezentujemy również informacje o aktualnej sytuacji na rynku deweloperskim, dotyczące oferty w nowych inwestycjach, cen mieszkań, promocji, jak również rynku kredytowego. Analitycy DOMPRESS.PL publikują w serwisie komentarze i teksty analityczne mówiące o zmianach zachodzących na naszym rynku nieruchomości.

W serwisie można sprawdzić średnie ceny nowych mieszkań w poszczególnych miastach i ich dzielnicach według indywidualnie wybranych parametrów. Dzięki współpracy z wyszukiwarką kredytową Comperia.pl udostępniliśmy również możliwość porównania ofert poszczególnych banków, przesyłania prośby o kontakt oraz wstępnego obliczenia miesięcznej raty spłaty interesującego Państwa kredytu.

Zespół redakcyjny ma wieloletnie doświadczenie w pracy dla branży deweloperskiej, poparte szeroką wiedzą o rynku. Naszym Klientom zapewniamy dotarcie z informacją o ofercie do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy również obsługę w zakresie komunikacji w mediach, w kanałach social mediów oraz pomoc w opracowywaniu strategii marketingowej i realizacji planu promocji.