Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Aria Development Osiedle Natura Wieliszew Wieliszew, ul. Kościelna
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 68 m2 do 68 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 3 do 4
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Spośród 272 mieszkań o najczęściej poszukiwanej powierzchni od 27 do 67 m2 z łatwością wybierzesz takie, w którym będzie Ci się żyło najbardziej komfortowo. Najmniejsze, jednopokojowe, to atrakcyjna propozycja dla singli, większe, 2-, 3- i 4-pokojowe, z powodzeniem zaspokoją potrzeby nawet kilkuosobowej rodziny. Wszystkie mieszkania zaprojektowano tak, by dawały możliwość dostosowania przestrzeni do stylu życia domowników.
Jeśli cenisz ciszę i spokój, chcesz żyć blisko natury, a jednocześnie w niedalekiej odleg��ości od stolicy, nowo budowane osiedle w Wieliszewie to propozycja właśnie dla Ciebie.

Niewygórowana cena za metr kwadratowy, już od 3890 złotych za m2, pozwoli Ci na kupno mieszkania niemal dwa razy większego niż lokum w którejś z obrzeżnych dzielnic Warszawy.

Po co więc przepłacać, jeśli można żyć przyjemnie i wygodnie za mniejsze pieniądze?

Wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia, będziesz mieć pod ręką: lokalne sklepy, agencję banku i bankomaty, apteki, ośrodki zdrowia i szpital, w którym przyjmują również lekarze podstawowej opieki zdrowotnej i lekarze specjaliści.

W Wieliszewie są dwa samorządowe przedszkola, szkoła podstawowa i Zespół Szkół, a w niedalekiej Komornicy liceum ogólnokształcące.

Bogaty księgozbiór udostępnia Biblioteka Publiczna Gminy Wieliszew, a Gminne Centrum Kultury w Łajskach oferuje naukę gry na instrumentach, warsztaty wokalne, teatralne, plastyczne, taniec nowoczesny i balet, fitness i zajęcia prozdrowotne.

Nie zapomniano oczywiście o najmłodszych mieszkańcach, dla których przewidziano wspaniale wyposażone plac zabaw i teren rekreacyjny. Do budynków będą prowadziły wygodne wewnątrzosiedlowe drogi dojazdowe i bezpieczne przejścia piesze.

Do dyspozycji lokatorów zostanie oddanych ponad 300 miejsc parkingowych, w tym 60 w dwukondygnacyjnym wolnostojącym garażu.

Dojazd samochodem do centrum stolicy zajmie mniej więcej 40 minut, a więc tyle samo, ile często trwa przejechanie zatłoczonymi ulicami z jednej stołecznej dzielnicy do drugiej. Również około trzech kwadransów zabierze podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej czy Kolei Mazowieckich, zaś autobusami lokalnych linii można w kilkanaście minut dojechać m.in. do Legionowa czy Nowego Dworu Mazowieckiego.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
B6-8 68,16 4 1 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji