Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
JOT-BE Błękitne Aleje Wrocław Bielany Wrocławskie, ul. Błękitna
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 67 m2 do 95 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 3 do 4
  • Termin oddania marzec 2020
Opis

Adres dla wymagających: komfortowe mieszkania w nowoczesnym wydaniu. Zamieszkaj przy Zamku Topacz!

Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich ujmują nowoczesną architekturą. Jasne, dobrze doświetlone wnętrza są optymalnie usytuowane względem stron świata. Wysokie pomieszczenia i przeszklone powierzchnie dają poczucie przestrzeni.

Funkcjonalne, duże mieszkania zapewniają komfort całej rodzinie. Deweloper oferuje przestronne, ciekawie zaprojektowane mieszkania w budynkach szeregowych oraz wielorodzinnych. Ich metraże sięgają aż 96 m2! Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, na wyższej kondygnacji – balkony.

Dzięki przewidzianej części handlowo-usługowej na osiedlu będzie można wygodnie zrobić codzienne sprawunki. Na osiedlu zaplanowano także plac zabaw dla dzieci.

Oferta

Mieszkania willowe z ogródkami lub balkonami - w domach jednorodzinnych w zabudowie szeregowej - ODBIÓR JUŻ W MAJU 2019 R.!
Mieszkania z ogródkami lub balkonami - w kameralnym, trzykondygnacyjnych budynku wielorodzinnym WR2,
lokale usługowe na parterze budynku wielorodzinnego.

Mieszkania zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim. Aby wykończenie i urządzenie mieszkania było możliwie łatwe, oszczędne i przyjemne, zapraszamy do skorzystania z dwóch preferencyjnych programów: JOT-BE POD KLUCZ oraz JOT-BE PROFIT CARD.

Pełna lista mieszkań dostępnych w ofercie znajduje się na stronie dewelopera www.atminwestycje.pl
JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji.

Lokalizacja

Błękitne Aleje znajdują się w odległości kilku minut od południowej granicy Wrocławia. Dojazd do Centrum zajmuje 15 minut. Niezmotoryzowanych do Wrocławia, Bielan Wrocławskich i okolicznych miejscowości dowożą kursujące tu linie autobusowe. W niedalekiej odległości od osiedli znajduje się przychodnia, sklepy, szkoły i przedszkola. Na większe zakupy wybrać się można do pobliskich Bielan i zlokalizowanych tam centrów handlowych.

Po powrocie do domu okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. 

W pobliżu znajduje się Zamek Topacz - historyczny, renesansowy obiekt, siedziba dawnych rodów szlacheckich i perła architektury Dolnego Śląska. Dziś hotel z restauracją i licznymi atrakcjami, z których korzystają przybywający tam goście. 

Dla wypoczywających aktywnie dostępny jest okalający Zamek Topacz 50-hektarowy teren rekreacyjny. Znajduje się tu malowniczy park ze stawem, Muzeum Motoryzacji, trasy spacerowe i rowerowe, a także korty tenisowe i strzelnica golfowa. W Ślęzie czynne jest też też Centrum Sportowe, gdzie zagrać można m.in. w squasha, tenisa, przyłączyć się do zajęć fitness oraz skorzystać z siłowni lub strefy wellness. Dodatkowo w samych Bielanach Wrocławskich powstał w 2016 roku nowoczesny kompleks basenowo-rekreacyjny Ślęza.

Miłośnicy teatru docenią bliskość Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich, która regularnie organizuje dla widzów liczne spektakle teatralne z udziałem znanych polskich aktorów. W najbliższym czasie okolica wzbogaci się też o kino w rozbudowywanym centrum handlowym w Bielanach.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
S.6.A 95,00 4 0 Zapytaj
WR.5.c 80,00 3 1 Zapytaj
WR.5.d 67,00 3 2 Zapytaj
WR.6.a 80,00 3 1 Zapytaj
WR.6.b 80,00 3 1 Zapytaj
WR.6.c 68,00 3 2 Zapytaj
WR.7.a 80,00 3 1 Zapytaj
WR.7.b 80,00 3 1 Zapytaj
WR.7.d 68,00 3 2 Zapytaj
WR.8.b 80,00 3 1 Zapytaj
WR.8.d 68,00 3 2 Zapytaj
WR.8.e 67,00 3 2 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji