Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
JOT-BE Viva! Park Wrocław Wojszyce, ul. Wierzyńskiego
  • Dom
  • Powierzchnia od 165 m2 do 165 m2
  • Cena od 890000 PLN do 890000 PLN
  • Cena za m2 od 5394 PLN/m2 do 5394 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 5 do 5
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Czas na własny dom? Cztery ściany to dopiero początek drogi. Bo tak naprawdę w marzeniu o idealnym domu liczy się zupełnie coś innego. 

Liczą się ludzie i wspólny czas. Potrzebna jest zatem nieruchomość, która zapewni komfort wszystkim członkom rodziny i pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.

Liczy się dobra przestrzeń. Jasna, plastyczna, przejrzysta, którą łatwo zamienić w najpiękniejsze wnętrze zgodne z każdym gustem.

Liczy się miejsce. Bezpieczne, przyjazne, gdzie można cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń.

Liczy się zaangażowanie. Lata poświęcone na zdobycie wiedzy i setki godzin spędzanych przez zespół ekspertów nad projektem osiedla, by dopieścić go w każdym szczególe.

Wiedząc o tym, deweloper ATM Inwestycje realizuje Viva! Park. To unikalne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowane w oparciu o tysiące rozmów z wymagającymi Klientami. Tu mogą Państwo stworzyć wymarzony azyl, bez żadnych kompromisów.

OFERTA

Osiedle Viva!Park powstaje w zielonym zakątku wrocławskich Wojszyc, w ostatniej linii zabudowy wzdłuż ulicy Wierzyńskiego. To cicha i bezpieczna okolica, z przewagą zabudowy willowej. Południe Wrocławia to szczególnie pożądany adres, ze względu na świetną infrastrukturę, bliskość centrum i unikalny, kameralny charakter zabudowy.

Budowa osiedla realizowana będzie dwuetapowo. W ramach pierwszego etapu powstaną 4 budynki w zabudowie bliźniaczej, w których wyodrębnione zostanie 8 jednorodzinnych lokali z podwójnymi garażami w bryle budynków. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na koniec I połowy 2019 roku. W kolejnym etapie kontynuowana będzie zabudowa bliźniacza lub bliźniacza dwulokalowa. Docelowo deweloper wykona także pełną infrastrukturę osiedla wraz z małą architekturą.

KOMFORTOWE DOMY

Każdy z domów powstających w pierwszym etapie posiada powierzchnię użytkową ok. 165 m2.

Na parterze zaprojektowano piękną, otwartą przestrzeń: niezwykle przestronny, 40-metrowy salon połączony będzie z ciekawie zaaranżowaną częścią komunikacyjną i wygodną, 10-metrową kuchnią. Dodatkowo na tej kondygnacji znajdzie się duży wiatrołap z miejscem na pojemną szafę i wyjściem do 35-metrowego garażu oraz WC z pomieszczeniem gospodarczym.
Na piętrze powstają 4 ustawne sypialnie oraz rodzinna łazienka o powierzchni 5,79 m2.

Do każdego z budynków przynależeć będzie duży, prywatny ogród. Powierzchnie działek wynosić będą od ok. 333 m2 do ok. 383 m2, w zależności od usytuowania na planie osiedla.

SOLIDNY DEWELOPER

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich, od 2004 roku budującą kameralne osiedla w południowej części aglomeracji wrocławskiej.

Portfolio zakończonych projektów ATM Inwestycje obejmuje: 
• Osiedle Filmowe w Bielanach Wrocławskich (48 domów i lokali w zabudowie szeregowej)
• kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich
• cieszące się olbrzymim uznaniem Osiedla Przy Zamku w Ślęzie, gdzie łącznie wybudowano aż 87 jednostek i zrealizowano pełną infrastrukturę trzech osiedli
• pierwsze podetapy nowoczesnego osiedla Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży!
Jacek Jędrzejec, tel. 697 660 342, jedrzejec@jot-be.pl

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
A4 165,00 890 000,00 5 393,94 5 0 Zapytaj
A7 165,00 890 000,00 5 393,94 5 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji