Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
JOT-BE Projekt Radomierzyce Radomierzyce Radomierzyce, ul. Lawendowa
  • Dom
  • Powierzchnia od 123 m2 do 153 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 5 do 7
  • Termin oddania marzec 2020
Opis

Projekt Radomierzyce to zupełnie nowa propozycja ATM Inwestycje dla wymagających rodzin, poszukujących wygodnego domu w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy.

W Radomierzycach zlokalizowanych tuż przy południowej granicy Wrocławia, przy ulicy Lawendowej, powstaje osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Każdy z 11 segmentów posiadać będzie kameralny ogródek z tarasem, miejsca postojowe wzdłuż bezpiecznej, wewnętrznej drogi, a wybrane jednostki - także garaże w bryle budynku. 

Domy jak na zamówienie!

Duże powierzchnie pozwolą zapewnić komfort i własną przestrzeń każdemu z członków rodziny. Dobrze przemyślane przestrzenie stanowią doskonałą bazę dla wymarzonych aranżacji, niezależnie od preferowanego stylu. Kilka starannie zaprojektowanych typów układów pomieszczeń daje możliwość wyboru wnętrza najlepiej dopasowanego do stylu życia, oczekiwań i przyzwyczajeń przyszłych mieszkańców. 

Dzięki płaskim dachom, pięknemu doświetleniu i gustownej elewacji jednostki powstające w Radomierzycach nabierają nowoczesnego, eleganckiego charakteru. Dodatkowy atut stanowią duże balkony na pierwszym piętrze, potęgujące wrażenie lekkości wnętrz.

Zielona lokalizacja

Otoczenie willi podmiejskich, kameralnych osiedli jednorodzinnych gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Rozległe tereny zielone zapraszają na długie spacery i do aktywnego wypoczynku, a tuż obok inwestycji znajduje się kort tenisowy, który będzie dostępny dla mieszkańców. Wszelkie udogodnienia – sklepy, markety, restauracje, usługi, placówki oświatowe, obiekty sportowe, parki, przystanki – znajdują się o kilka minut jazdy od osiedla, zarówno we Wrocławiu w obrębie dynamicznie rozwijających się osiedli Ołtaszyn i Jagodno, jak i w pobliskich Żernikach Wrocławskich. 

Dobry dojazd do centrum Wrocławia zapewnia doskonałe skomunikowanie z ulicą gen. Stefana Grota-Roweckiego, stanowiącą jedną z najważniejszych arterii Wrocławia. Planowane ukończenie obwodnicy miasta dodatkowo wpłynie na komfort mieszkańców Radomierzyc.

Solidny deweloper

Za budowę osiedla Projekt Radomierzyce odpowiada spółka ATM Inwestycje – wrocławski deweloper z olbrzymim doświadczeniem, wchodzący w skład stabilnej grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Osiedla zrealizowane przez ATM Inwestycje cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na przemyślaną funkcjonalność przestrzeni, komfortowe układy pomieszczeń i cieszące oko projekty brył. 

Pierwsze prace budowlane przy ulicy Lawendowej rozpoczęły się z początkiem 2019 roku. Wszystkie szczegóły oferty – terminy, wzór umowy, standard budynków - dostępne są w biurze sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zawierania umów rezerwacyjnych.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu!

Kierownik biura sprzedaży
Magdalena Pawlak-Brodziak
telefon: 609 222 527

Kupując z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI lokal deweloperski, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, zyskują natomiast szereg korzyści. Zostaną Państwo objęci opieką doświadczonego pośrednika, który będzie służył fachową radą, zadba o prawidłowy przebieg wszystkich formalności i pomoże we wszelkich negocjacjach z deweloperem. Dzięki naszej karcie JOT-BE PROFIT CARD i innym programom partnerskim zaoszczędzą Państwo pokaźne kwoty podczas wykończenia i wyposażenia mieszkania. Program wykończenia pod klucz z zaufanym partnerem pozwoli szybko i bez stresu stworzyć wymarzone wnętrze. Współpracujemy także z innymi firmami, m.in. Leroy Merlin, tak, aby móc zaproponować Państwu specjalne zniżki i udogodnienia.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
L1 135,00 5 0 Zapytaj
L10 127,00 6 0 Zapytaj
L11 135,00 5 0 Zapytaj
L2 132,00 6 0 Zapytaj
L3 132,00 6 0 Zapytaj
L4 135,00 5 0 Zapytaj
L5 135,00 5 0 Zapytaj
L6 123,00 5 0 Zapytaj
L7 153,00 7 0 Zapytaj
L8 135,00 5 0 Zapytaj
L9 127,00 6 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji