Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
SUPEROPCJA Sp. z o.o. Apartemanty w Sercu Wieliczki Wieliczka Wieliczka, ul. Bogucka 16
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 58 m2 do 111 m2
  • Cena od 486000 PLN do 610000 PLN
  • Cena za m2 od 4829 PLN/m2 do 8368 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 3 do 5
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

W centrum graniczącej z Krakowem Wieliczki, przy ulicy Boguckiej 16, powstała nowa inwestycja o nazwie „Apartamenty w Sercu Wieliczki”.

W ramach projektu powstało 6 trzypiętrowych budynków mieszkalnych z dwunastoma lokalami mieszkalnymi. Sześć z nich to mieszkania dwupoziomowe, usytuowane na parterze i pierwszym piętrze, pięciopokojowe, mające powierzchnię nieco przekraczającą 111 mkw. Pozostałe mieszkania – trzypokojowe, o powierzchni ok 58 mkw. - zlokalizowane są na drugim piętrze.
Na kondygnacji podziemnej znajdzie się parking z osiemnastoma miejscami postojowymi. Wśród nich znajduje się sześć miejsc pojedynczych i sześć stanowisk podwójnych.

Osiedle jest w pełni ogrodzone, a na jego terenie znajdzie się między innymi plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Jedną z zalet inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja. Tutaj poczujesz przestrzeń i swobodę życia w Wieliczce, korzystając z ułatwień komunikacyjnych, których może pozazdrościć każda główna dzielnica Krakowa.

W pobliżu "Apartamentów w Sercu Wieliczki" znajduje się przystanek autobusowy, z którego autobusy aglomeracji miejskiej zapewniają dojazd do centrum Krakowa w 20 min. Udając się na przystanek nie ma potrzeby sprawdzania rozkładu jazdy, ponieważ częstotliwość odjazdu autobusów wynosi 10 min. W równie bliskiej odległości od inwestycji znajduje się Przystanek Szybkiej Kolejki Aglomeracyjnej - SKA, którą mieszkańcy Wieliczki mogą dostać się do Galerii Krakowskiej w niecałe 20 min. 

Ulica Bogucka przebiega w niedalekiej odległości od południowo-wschodniej granicy Krakowa, zapewniając szybki wyjazd na drogę krajową nr 94, a stąd miedzy innymi na IV Obwodnicę Krakowa i Węzeł Wielicki, połączenie główną arterią z centrum Krakowa, wyjazd w kierunku Rzeszowa, Wrocławia, a także lotniska Kraków-Balice. 

Mieszkańcy Wieliczki mają dostęp do licznych terenów zielonych, do których zaliczyć należy przede wszystkim: Park Adama Mickiewicza, Park św. Kingi oraz Ogród Żupny i Aleję Jana Pawła II. Mogą korzystać także z bogatego zaplecza sportowo-rozrywkowego, którego część stanowią atrakcje Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto z:nowoczesnym krytym basenem, boiskami i kortami tenisowymi, siłownią, halą widowiskowo-sportową, salą zabaw dla dzieci, a sezonowo także lodowiskiem. 

W mieście działa biblioteka, Szkoła Muzyczna I stopnia, kilka przedszkoli samorządowych, szkół podstawowych i średnich.  

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
A01 111,00 610 000,00 5 495,50 5 2 Zapytaj
E01 111,00 536 000,00 4 828,83 5 2 Zapytaj
F02 58,08 486 000,00 8 367,77 3 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji