Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Lokum Deweloper Lokum Siesta Kraków Podgórze, ul. Rzemieślnicza
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 45 m2 do 65 m2
  • Cena od 679000 PLN do 844000 PLN
  • Cena za m2 od 13003 PLN/m2 do 15221 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 2 do 3
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Lokum Siesta to nowoczesna inwestycja, powstająca w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy wielkomiejskiego stylu ze swobodą dyskretnej przestrzeni. Doskonała lokalizacja nieopodal Starego Miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy pozwala zachować równowagę pomiędzy wygodą życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody - zapewnia właściwy city - life balance. Słoneczne, oryginalnie zaprojektowane osiedle przywodzi na myśl unikalny klimat południowo-włoskich miasteczek.

Stylowo pośród zieleni

Lokum Siesta to wyjątkowa architektura położona nad rzeką w otoczeniu przyrody, w sąsiedztwie Parku Rzecznego Wilgi. Entuzjaści aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych - obok inwestycji znajduje się trasa pieszo-rowerowa. To idealne miejsce na przejażdżkę na rowerze, rodzinne spacery lub jogging. Osiedle oferować będzie własną przestrzeń z miejscami do odpoczynku pośród specjalnie zaprojektowanej zieleni - znajdziemy tu m.in. hortensje, pięciorniki krzewiaste czy tawułę japońską. Wyjątkowy charakter zabudowy podkreślą przytulnie zaaranżowane części wspólne. Dzieci czas wolny będą mogły spędzać na bezpiecznym placu zabaw. Ponadczasowy charakter osiedla zaakcentuje stonowana kolorystyka elewacji utrzymana w pastelowych barwach.

Funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania

Elegancki kompleks sładać się będzie z 5 budynków. W I etapie osiedla powstało 115 lokali. W trakcie realizacji jest II etap inwestycji ze 121 mieszkaniami o funkcjonalnych układach i atrakcyjnych metrażach, od 33 do 92  m2, którego zakończenie zaplanowano na II kwartał 2021 r.

Kawalerki to doskonała lokata kapitału w nieruchomość blisko centrum miasta.
Lokum 2-pokojowe jest idealną propozycją zarówno dla singli, par, jak i osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania.
Ustawne mieszkania 3-pokojowe zapewnią komfort osobom planującym powiększenie rodziny.
Stworzone z myślą o wygodnej przestrzeni 4 pokoje stanowią atrakcyjną alternatywę dla domu.

Wygodne i bezpieczne osiedle

Znaczna część mieszkań na parterze posiadać będzie ogródki, te na wyższych piętrach dysponować będą balkonami, a zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach - przestronnymi tarasami. Ekspozycja na Wilgę zapewni niepowtarzalny krajobraz za oknem. Miejsca postojowe naziemne i w garażach podziemnych podniosą komfort życia codziennego, a monitoring osiedla wpłynie korzystnie na poczucie bezpieczeństwa.

Doskonała lokalizacja

Lokum Siesta to wyjątkowa lokalizacja z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej - bogato rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz instytucji kultury. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej (również przystanki tramwajowe), dzięki którym szybko i łatwo przemieścimy się w pozostałe części Krakowa. 

Lokum Siesta to idealne rozwiązanie dla osób ceniących spokój i wygodę życia w mieście.

Salon Sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
C1-0-3 44,66 679 000,00 15 203,76 2 0 Zapytaj
C3-0-88 64,91 844 000,00 13 002,62 3 0 Zapytaj
C3-0-91 44,61 679 000,00 15 220,80 2 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji