Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Lokum Deweloper Lokum Siesta Kraków Podgórze, ul. Rzemieślnicza
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 65 m2 do 65 m2
  • Cena od 999000 PLN do 999000 PLN
  • Cena za m2 od 15424 PLN/m2 do 15424 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 2 do 3
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis
Lokum Siesta to nowoczesna inwestycja, która powstała w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy wielkomiejskiego stylu ze swobodą dyskretnej przestrzeni. Doskonała lokalizacja nieopodal Starego Miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy, pozwala zachować równowagę pomiędzy wygodą życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody - zapewnia właściwy city - life balance. Słoneczne, oryginalnie zaprojektowane osiedle przywodzi na myśl unikatowy klimat południowowłoskich miasteczek.
 
Lokum Siesta to nowoczesna architektura położona nad rzeką, w sąsiedztwie Parku Rzecznego Wilgi. Entuzjaści aktywnego spędzania wolnego czasu mogą cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych - tuż obok inwestycji znajduje się trasa pieszo-rowerowa. To idealne miejsce na przejażdżkę na rowerze, rodzinne spacery lub jogging. Osiedle oferuje własną przestrzeń z miejscami do odpoczynku pośród oryginalnie zaprojektowanej zieleni - znajdziemy tu m.in. hortensje, pięciorniki krzewiaste czy tawułę japońską.
 
Wyjątkowy charakter zabudowy podkreślają przytulnie zaaranżowane części wspólne. Dzieci czas wolny mogą spędzać na bezpiecznym placu zabaw. Ponadczasowy styl osiedla akcentuje stonowana kolorystyka elewacji utrzymana w pastelowych barwach.
 
Elegancki kompleks składać się będzie z 5 budynków. W I etapie osiedla powstało 115 lokali. W I kwartale 2021 r. zrealizowany został II etap inwestycji ze 121 mieszkaniami o praktycznych układach i atrakcyjnych metrażach od 33 do 92  m2.
 
Kawalerki to doskonała lokata kapitału w nieruchomość blisko centrum miasta.
Lokum 2-pokojowe jest idealną propozycją zarówno dla singli, par, jak i osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania.
Ustawne mieszkania 3-pokojowe zapewnią komfort osobom planującym powiększenie rodziny.
Stworzone z myślą o wygodnej przestrzeni 4 pokoje stanowią atrakcyjną alternatywę dla domu.
 
Znaczna część mieszkań na parterze posiada ogródki, te na wyższych piętrach dysponują balkonami, a zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach - przestronnymi tarasami. Ekspozycja na Wilgę zapewnia niepowtarzalny krajobraz za oknem. Miejsca postojowe naziemne i w garażach podziemnych podnoszą komfort życia codziennego, a monitoring osiedla wpływa korzystnie na poczucie bezpieczeństwa.
 
Położenie osiedla Lokum Siesta zapewnia komfortowy dostęp do infrastruktury miejskiej - bogato rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz instytucji kultury. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji publicznej (również przystanki tramwajowe), dzięki którym mieszkańcy łatwo i szybko przemieszczą się w pozostałe części Krakowa. 
 
Informacje dodatkowe:
Etap I, etap II – oddane do użytku
Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
rezC3-1-93 64,77 999 000,00 15 423,81 3 1 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji