Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Dekpol Lazur Park Wyspa Sobieszewska Wyspa Sobieszewska, ul. Kwiatowa
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 27 m2 do 27 m2
  • Cena od 399500 PLN do 399500 PLN
  • Cena za m2 od 14564 PLN/m2 do 14564 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 2 do 2
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Nowa inwestycja na Wyspie Sobieszewskiej!
Nadmorski azyl tylko 1 kilometr od plaży!
Lazur Park to jedna z najnowszych propozycji na mapie Trójmiasta. Kameralną inwestycję przy ul. Kwiatowej wyróżnia nie tylko nowoczesna architektura, ale przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej.

Niski dwupiętrowy budynek, niemal z każdej strony otoczony zielenią, znajduje się tylko kilometr od linii brzegowej. Sąsiedztwo plaży sprawia, że jest to wymarzona oferta dla wszystkich tych, którzy szukają nadmorskiego azylu, w którym można odpocząć od tętniącego życiem centrum miasta, ale również w każdym momencie skorzystać z jego udogodnień.

Do dyspozycji mieszkańców są również ogólnodostępne tereny wypoczynkowe ze starannie zaprojektowaną zielenią, ławkami i innymi elementami małej architektury.

Projekt inwestycji uwzględnia również 36 naziemnych miejsc postojowych, w tym 6 miejsc dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komórki lokatorskie zlokalizowane są na kondygnacji podziemnej. Tam też znajduje się wyjątkowa strefa rekreacji w postaci sali bilardowo-kinowej.

Każde mieszkanie z balkonem lub ogródkiem!

W ofercie Lazur Parku znajduje się 36 mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 58 mkw. i strukturze pokoi od 1 do 3. Każde z nich posiada przestronny balkon lub w przypadku mieszkań położonych na parterze ogródek o powierzchni nawet do ponad 40 mkw.

Lokale zaprojektowane z największą starannością by cieszyć się komfortem własnego mieszkania. Wykończenie wnętrz jest największym wyzwaniem, z którym muszą się zmierzyć przyszli mieszkańcy, dlatego również to możemy zrobić za Ciebie. Nasz program wykończenia mieszkania pod klucz pomoże przyspieszyć proces remontu i uwolnić od niepotrzebnych trosk.

Lazur Park powstał w unikatowej lokalizacji. Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha – Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody.

Plaże są tu szerokie z pasmem wydm, który chroni przed wiatrem. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta.

Wyspa Sobieszewska to płuca Gdańska. Razem ze sprzyjającym wiatrem i przy odrobinie szczęścia na wyspie można podziwiać i zbierać niezwykłe okazy bursztynu.

Centrum Gdańska  – Lazur Park jedynie 15 km

Plaża nad Zatoką Gdańską – Lazur Park 1,1 km

Martwa Wisła – Lazur Park 2,6 km

Rezerwat Ptasi Raj – Lazur Park 7,5 km

Rezerwat Mewia Łacha – Lazur Park 4,1 k

Długi Targ z Fontanną Neptuna – Lazur Park 18 km

Teatr Szekspirowski – Lazur Park 18,6 km

Filharmonia Bałtycka – Lazur Park 18 km

Europejskie Centrum Solidarności – Lazur Park 19,5 km

Autostrada A1 – Lazur Park 24,5 km

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
K1.07 27,43 399 500,00 14 564,35 1 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji