Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Dekpol Villa Neptun Wyspa Sobieszewska Wyspa Sobieszewska, ul. Nadwiślańska
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 42 m2 do 42 m2
  • Cena od 599000 PLN do 599000 PLN
  • Cena za m2 od 14420 PLN/m2 do 14420 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 1 do 2
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Twój nadmorski azyl tylko 15 km od centrum miasta!

Raj dla miłośników natury z perspektywą inwestycyjną!

Villa Neptun to drugi z najnowszych projektów zrealizowanych na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Kameralną inwestycję tworzą dwa trzykondygnacyjne budynki zlokalizowane przy ul. Nadwiślańskiej. To tylko minuta od Przystani Tramwaju Wodnego nad brzegiem Martwej Wisły. 

W ofercie Villi Neptun znajduje się 40 apartamentów o powierzchni od 28 mkw. do 58 mkw. i strukturze pokoi od 1 do 3. Każdy z nich posiada przestronny balkon lub w przypadku apartamentów położonych na parterze ogródek o powierzchni do ponad 80 mkw.

Na szczególną uwagę zasługują przestronne tarasy o imponującej powierzchni blisko 100 mkw. przynależne do apartamentów z antresolą znajdujących się na ostatniej kondygnacji w każdym z budynków. Projekt inwestycji uwzględnia również  40 naziemnych miejsc postojowych, a także wiatę na rowery.
Do dyspozycji mieszkańców jest również sauna sucha, a nawet hol wejściowy z kanapą dla gości. Całość inwestycji otaczają ogólnodostępne tereny zielone z nasadzeniem z drzew i krzewów, ławkami, alejkami i innymi elementami małej architektury.

Malownicze sąsiedztwo wody, a także licznych drzew sprawia, że Villa Neptun to doskonałe miejsce do życia dla miłośników natury. Spokojna okolica o zabudowie willowej, a także walory turystyczne samej Wyspy z kolei docenią inwestorzy zainteresowani zakupem atrakcyjnych apartamentów pod wynajem krótkoterminowy. Kiedy zaś zatęsknimy za mocą wszelkich wielkomiejskich atrakcji, do tętniącego życia centrum miasta jest tylko 15 km.

Villa Neptun powstała w unikatowej lokalizacji. Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie pomorza. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha – Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody.

Plaże są tu szerokie z pasmem wydm, który chroni przed wiatrem. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta. Sobieszewo to płuca Gdańska.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
promB2.18 41,54 599 000,00 14 419,84 2 2 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji