Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
TTS Development Inwestycja przy ul. Stacyjnej Garwolin Centrum, ul. Stacyjna
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 27 m2 do 68 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 1 do 4
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Nowe mieszkania dostępne od ręki! Inwestycja zakończona oraz odebrana przez Nadzór Budowlany

Wszystkie inwestycje, które realizujemy, staramy się ulokować w najlepszych punktach miasta. I tym razem nie zawiedziemy naszych Klientów. Kameralny 3-piętrowy budynek mieszkalny powstał przy ul. Stacyjnej. Jest to część drogi krajowej, która  przebiega przez Garwolin i łączy się z  trasą S17. Taka lokalizacja jest gwarancją dobrego połączenia zarówno z centrum miasta, jak i szybkiego wyjazdu w stronę Warszawy czy Lublina.

Dużym atutem jest też bliskość malowniczych terenów rekreacyjnych. Zaledwie kilkuminutowa wycieczka rowerem pozwoli dotrzeć do bulwaru nad Wilgą czy  parku. Letnią atrakcją bez wątpienia będzie pobliskie Jezioro Mamucie  oraz znajdujący się tam park wodny. Nie bez znaczenia jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska w otoczeniu naszych nowych mieszkań, mamy tu m. in.:  szkołę, sklep, piekarnię, bank, kościół.

Inwestycja przy ul. Stacyjnej to jeden 3-piętowy budynek  z komfortowymi mieszkaniami o funkcjonalnych rozkładach. W ofercie dostępne są jeszcze lokale o pow. od 35 do 68 m². W kondygnacji podziemnej zaprojektowane zostały komórki lokatorskie o pow. od 5 do 14 mkw.

Mieszkańcy mają możliwość zakupu prywatnego miejsca postojowego na parkingu zewnętrznym. Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany – zadbamy o małą architekturę, oświetlenie, trawniki natomiast  urozmaicone  zostaną rabatami kwiatowymi. 

Aby zapewnić najmłodszym mieszkańcom przestrzeń do zabaw na świeżym powietrzu, przygotujemy atrakcyjny plac zabaw. 

Nasz inwestycja oparta jest na nowoczesnej technologii budowy z prefabrykatów. Jest to francuski system, który  pozwala na znaczną redukcję kosztów  przy zachowaniu najwyższej jakości budowy. Dlatego możemy zaoferować Państwu mieszkania o wysokim standardzie i przystępnych  cenach. Lokale, które Państwu przekażemy, będą w stanie deweloperskim, który obejmuje: montaż  drzwi wejściowych,  instalację systemu ogrzewania (grzejniki), wyprowadzenie instalacji elektrycznej i wod.-kan., otynkowanie ścian.

Standardem w naszych inwestycjach są 3-szybowe okna, które zmniejszają koszty ogrzewania oraz  zapewniają lepszą dźwiękoszczelność.  Lokale zaopatrzane będą w ciepło z miejskiej sieci  z indywidualnym pomiarem zużycia. Mieszkania wyposażone zostaną w wideodomofony.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
2.12 67,99 4 2 Zapytaj
2.25 66,86 3 2 Zapytaj
2.35 63,18 3 2 Zapytaj
3.16 67,99 4 3 Zapytaj
3.50 53,58 3 3 Zapytaj
rez 2.48 35,23 2 2 Zapytaj
rez 3.13 60,40 4 3 Zapytaj
rez 3.14 27,06 1 3 Zapytaj
rez 3.38 63,18 3 3 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji