Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Wawel Service Sp z o.o. Na Koszutce - lokale użytkowe Katowice Koszutka, ul. Słoneczna 1
  • Lokal użytkowy
  • Powierzchnia od 98 m2 do 196 m2
  • Cena od 1268770 PLN do 2094400 PLN
  • Cena za m2 od 10701 PLN/m2 do 12915 PLN/m2
  • Liczba pokoi od 1 do 1
  • Termin oddania marzec 2024
Opis

"Na Koszutce” to inwestycja realizowana w samym sercu Katowic. Bez wątpienia wśród wszystkich projektów z portfolio Wawel Service, bijące tętno miasta słychać tu najgłośniej. Nowoczesne apartamentowce o unikatowym designie oddają niepowtarzalną energię Górnego Śląska i zapewniają komfortowy relaks. Jednocześnie, dzięki niedalekiej odległości terenów zielonych, również ci, którzy potrzebują wyciszenia, z łatwością go tu zaznają. Zainspirowany światowymi trendami design osiedla wyróżnia inwestycję na tle otaczających ją budynków i czyni każde z mieszkań wyjątkową przestrzenią. Zespół projektowy przewidział 145 apartamentów o funkcjonalnych metrażach w przedziale od 25 do 85 m².

Każde z mieszkań będzie posiadać duży balkon, a mieszkania na parterze ogródek. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców na terenie osiedla w budynku A powstaną liczne punkty usługowe. Pamiętając o tym, jak ważna jest równowaga, zapewniliśmy zieloną przestrzeń między budynkami, a zaprojektowane funkcjonalne tereny rekreacyjne będą sprzyjać zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości.

“Na Koszutce” to odpowiedź na oczekiwania wszystkich Klientów – w głównej koncepcji uniwersalna inwestycja skrojona na miarę potrzeb zarówno wielopokoleniowych rodzin, jak i młodych, aktywnych osób. Wyobraź sobie perfekcyjną przestrzeń, która daje Ci wytchnienie każdego dnia. Przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem tego, jaki jesteś i co Cię napędza. Zapoznaj się z planami 145 funkcjonalnych mieszkań i wybierz swój wymarzony apartament.

Inwestycja “Na Koszutce” powstaje w samym sercu Katowic - przy ulicy Słonecznej oraz Korfantego, w zielonym i spokojnym otoczeniu. Jest odbiciem tego, co daje nam miasto – energii, dobrobytu oraz nowoczesności. Bezposrednie sąsiedztwo najważniejszych punktów kulturalnych na mapie stolicy Śląska – takich jak NOSPR - podnosi prestiż lokalizacji. Doskonały dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo okolicy sprawiają, że “Na Koszutce” to świetne miejsce zarówno dla rodzin, jak i młodych par oraz singli. W tej dzielnicy Katowic znajdują się plac Grunwaldzki z rzeźbami i ogrodami oraz park Alojzego Budnioka ze strefami zabaw. W niewielkiej odległości od inwestycji jest także centrum sportowe, kino, ekologiczne piekarnie, pizzerie oraz restauracje. Dla osób dbających o aktywność fizyczną oraz kontakt z naturą, istotnym atutem jest bliskość Parku Wełnowieckiego.

Niezwykle szeroka oferta usytuowania inwestycji „Na Koszutce” będąca tłem dla komfortowych i ergonomicznych apartamentów czyni to osiedle jednym ze współcześnie najatrakcyjniejszych na mapie Katowic i zaprasza, aby z niego czerpać.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
LU02 195,72 2 094 399,72 10 701,00 1 0 Zapytaj
rezLU01 98,24 1 268 769,60 12 915,00 1 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji