Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Waryński S.A. Grupa Holdingowa Stacja Kazimierz - lokale użytkowe Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza 1/29
  • Lokal użytkowy
  • Powierzchnia od 187 m2 do 187 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 1 do 1
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Osiedle Stacja Kazimierz powstaje blisko Centrum; przy ul. Jana Kazimierza. Już za chwilę ruszy stąd nowa, szybka linia A, zapewniająca połączenie z metrem. Błyskawiczny rozwój dzielnicy i znajdujące się tu centra biznesu są dobrą prognozą dla inwestorów.

Stacja Kazimierz wyróżnia się kaskadową elewacją zdobioną naturalnym kamieniem i reprezentacyjnymi powierzchniami wspólnymi. Osiedle powstaje na dużym terenie (ponad 6,4ha), którego 1/4 zajmują eleganckie zielone strefy. Zaprojektowano tu także 200-metrowy deptak oświetlony innowacyjnymi latarniami projektu Daniela Liebeskinda.

W nowym, V etapie zaprojektowano łącznie 96 mieszkań i 4 lokale usługowe w dwóch kameralnych budynkach. W inwestycji przeważają mieszkania 3 pokojowe od 51m2 do 65m2. Jest też kilka mieszkań 4-pokojowych o powierzchni od 97m2 do 103m2 i 5-pokojowych o powierzchni od 97m2 do 113m2.W ofercie znajdują się również mieszkania z III etapu (realizacja II kw. 2018) i IV etapu (realizacja III kw. 2018) o powierzchniach od 46m2 do 104m2. W pierwszym i drugim etapie dostępne jest już tylko kilka (gotowych) lokali usługowych.

Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje 15 minut, samochodem – 5-7 minut. Kilkaset metrów od osiedla znajdują się przystanki 4 linii tramwajowych, 9 autobusowych, stacja SKM i Dworzec Zachodni PKP; w dzielnicy zaplanowano 3 stacje II linii metra.

Niezbędne placówki handlowe i punkty usługowe są dostępne na parterowych kondygnacjach budynków 1 i 2. Kompletna infrastruktura Woli zapewnia dostęp do przychodni, szpitali, przedszkoli, szkół i galerii handlowych. Wystarczy zaledwie kilkuminutowy spacer, aby znaleźć się w parku Moczydło – jednym z największych i najpiękniejszych warszawskich parków.

Strefa dojścia pieszego
Przystanki komunikacji miejskiej – 5-7 min
Dworzec Zachodni – 10 min
Galerie handlowa – 8 min
Parki Szymańskiego i Sowińskiego – 10 min
Szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia – 5-10 min
Centrum handlowe i supermarket – 5 min
Strefa dojazdu samochodem
Centrum Warszawy – 5 min
Obwodnica S2 (2017) – 10 min
Metro II linia (2018) – 5 min
Park Moczydło – 5 min

Bogata oferta mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 39 do 113 m².

Regularne proporcje ustawnych, wysokich, doskonale doświetlonych salonów, kuchni i sypialni dają możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni. Słoneczne balkony i przestronne ogródki na parterach wzbogacają funkcjonalne wnętrza o dodatkową przestrzeń.

W każdym mieszkaniu w hallu znajduje się wnęka na szafę lub garderoba, a w mieszkaniach 3-, 4- i 5- pokojowych dodatkowa łazienka. Mieszkania są czytelnie strefowane, co umożliwia pełną kontrolę nad rytmem dobowej aktywności mieszkańców.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
4.U.1.01 187,08 1 0 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji