Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Immofinanz Group Silver Residence Wrocław Krzyki, ul. Haukego-Bosaka 18-20
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 1 m2 do 1 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 1 do 1
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

SILVER RESIDENCE to nowy punkt na mieszkaniowej mapie Wrocławia. W doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy Haukego – Bosaka 18-20 powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru 98 funkcjonalnych i komfortowych, rozkładowych mieszkań 1, 2 lub 3 pokojowych, o powierzchniach od 27 do 88 m2. Każde z nich zostało dokładnie przemyślane i funkcjonalne zaprojektowane oraz wyposażone w duże, przestrzenne okna, zapewniające optymalne doświetlenie światłem naturalnym i komfortowe wyciszenie miejskiego gwaru.
Apartamentowiec na najwyższych kondygnacjach zaoferuje przestronne, intymne tarasy z bajecznym widokiem na Wrocław. Mieszkania na pierwszym piętrze zaskoczą klientów dużymi, przytulnymi, zielonymi tarasami przeznaczonymi do indywidualnego użytkowania, o powierzchni nawet 120 m2.
Podnosząc komfort mieszkańców w inwestycji zaplanowanych zostało aż 118 miejsc parkingowych zlokalizowanych na dwupoziomowym parkingu. Dwie niezależne klatki wejściowe będą wyposażone w ciche i szybkie windy osobowe. W ofercie dostępnych będzie także kilka komórek lokatorskich.
W trosce o bezpieczeństwo deweloper zagwarantuje w cenie mieszkania najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe oraz wideodomofony. Teren inwestycji zostanie objęty monitoringiem.
Mieszkania oddane zostaną w stanie deweloperskim, co umożliwi przyszłym lokatorom wykończenie ich zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.
Inwestycja w całości przystosowana jest do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych ruchowo.
Oryginalny projekt architektoniczny przygotowała wrocławska pracownia PANDA Studio. Jego wyjątkowy charakter podkreśli piękna, prosta, elegancka elewacja budynku z nietuzinkowymi, oszczędnymi detalami i subtelną kolorystyką. Budynek swoim kształtem, podziałami fasady, wielkością okien nawiązuje do istniejącej w tej okolicy, śródmiejskiej linii zabudowy, dostosowując ją jednak do współczesnych trendów i zaspakajając potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji