Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Popowice Development Legnicka Street I Wrocław Fabryczna, ul. Legnicka
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 301 m2 do 301 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 1 do 1
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Każdy z nas jest inny, różnimy się planami, marzeniami i potrzebami - tworząc projekt naszej inwestycji pamiętaliśmy o tym, dlatego zaprojektowane przez nas obiekty składają się z dwóch różnych segmentów – mieszkaniowego oraz biznesowego.

 

Spółka Popowice Development w 2017 r. zrealizowała i oddała do użytkowania pierwszy etap inwestycji Legnicka Street. Zakończenie drugiego etapu planowane jest na dzień 30 grudnia 2019 r, natomiast przeniesienie własności lokali nastąpi do dnia 20 kwietnia 2020 r. 

 

Nowoczesna, ale prosta w formie bryła inwestycji ma ponadczasowy styl, doskonale wpisując się w zabudowę i architekturę strefy śródmiejskiej Wrocławia, a okazała wielkość zabudowy podkreśli wielkomiejski charakter ul. Legnickiej.

 

Początki istnienie ul. Legnickiej sięgają xv wieku. W cztery wieki później ulica została osławiona mianem jednej z najpiękniejszych arterii miasta. II wojna światowa doprowadziła do jej całkowitego zniszczenia. Legnicka Street to krok ku przywróceniu ulicy przedwojennej świetności, jednak już we współczesnym stylu - na kształt zachodnio - europejskich metropolii. Projekt dzięki awangardowej architektury z klasyczną estetyką świetnie uzupełni pierzeję ulicy Legnickiej, wzbogacając ją i wnosząc w jej panoramę delikatną świeżość innowacyjności. 

 

W ramach II etapu naszego projektu powstaną 472 mieszkania usytuowane na siedmiu kondygnacjach kompleksu, które będą charakteryzowały się zróżnicowaną, ale zazwyczaj niewielką powierzchnią. Parter i I piętro zostaną przeznaczone na lokale handlowo - usługowe oraz pomieszczenia magazynowe typu self storage. Projekt zakłada trzy kondygnacje podziemne z przeznaczeniem na duży parking dla samochodów osobowych i pomieszczenia techniczne. A wszystko to uzupełnione o świetnie zagospodarowaną zieleń – piękne krzewy, dorodne drzewa i szerokie trawniki w zacisznym patio w tylnej części obiektu. Obiekt wyposażony będzie również we wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - bez przeszkód będą one mogły dostać się na każdy jego poziom za pomocą nowoczesnych, cichych i szybkich wind.

Priorytetem w naszym projekcie jest zarówno aspekt wizualny obiektu, jak również komfort jego użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, by realizowana inwestycja łączyła w sobie najwyższe standardy, zadowalając wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających Klientów.

 

Połączenie awangardowego designu i funkcjonalności bez wątpienia wyróżnia kompleks na tle wrocławskich inwestycji. Pracując, mieszkając lub korzystając z usług różnorakich lokali w Legnicka Street, będziesz miał pewność, że wybrałeś miejsce wyjątkowe.

 

Jedną z głównych zalet Legnicka Street będzie fenomenalna lokalizacja na mapie Wrocławia. Niewielka odległość obiektu od wrocławskiego rynku zapewni Ci wygodę oraz pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Plusem jest też niewielki dystans dzielący obiekt od obwodnicy Wrocławia.

 

Legnicka Street - be the city!

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
B24 300,86 1 2 Zapytaj
B34 300,86 1 3 Zapytaj
B44 300,86 1 4 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji