Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Acar Developer
  • Kraków , Krowodrza , ul. Armii Krajowej 19
  • tel. 12 639 57 60
Opis

ACAR Developer to firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Zasada - jednej z największych grup przemysłowo – kapitałowych w kraju. Do grupy należy ponad 20 przedsiębiorstw z kilkunastu branż. Spółki z Grupy Zasada rozpoczęły działalność deweloperską w 1989 roku i do tej pory zrealizowały kilkanaście projektów deweloperskich w całej Polsce w tym: biurowce, hale, budynki mieszkalne, apartamenty, hotel a także centrum handlowo - rekreacyjne.  Rozwój działalności spowodował, że zdecydowano się na powołanie osobnego podmiotu gospodarczego, który skupia całą działalność deweloperską grupy. Tak powstał ACAR Developer.

Historia działalności firmy w zakresie budownictwa sięga końca lat osiemdziesiątych. Wtedy to powstały pierwsze projekty mieszkaniowe realizowane pod marką SINAX i Sobiesław Zasada Centrum. W latach dziewięćdziesiątych działalność deweloperska firm z Grupy Zasada rozwija się dynamicznie czego efektem są następne projekty mieszkaniowe i komercyjne. Sukcesy inwestycyjne spowodowały, że firmy zajmujące się szeroko rozumianym budownictwem, dzięki zdobytemu doświadczeniu, wyspecjalizowały się w wielu segmentach działalności inwestycyjnej.

ACAR Developer łączy w sobie nowoczesne podejście do procesów inwestycyjnych z wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak: opracowanie dokumentacji, pozyskiwanie usług komunalnych, sterowanie całym procesem inwestycyjnym aż po odbiór inwestycji i późniejsze zarządzanie nieruchomością. Atutem kadry zarządzającej jest przeprowadzanie dogłębnych analiz urbanistycznych i ścisłe defniowanie celów projektu zanim zapadną jakiekolwiek strategiczne decyzje. Inwestycje realizowane są zawsze w oparciu o indywidualne projekty architektoniczne ze starannym doborem tak materiałów jak i samych firm wykonawczych. Przyjęcie takiej filozofii stało się podstawą sukcesu firmy, dlatego ACAR Developer opierając się na wieloletnich doświadczeniach proponuje dziś Państwu wiele nowatorskich projektów deweloperskich w różnych rejonach Polski.

ACAR Developer Sp. z o. o.
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Sródmiescia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy, nr KRS: 0000242604
Kapitał zakładowy: 22.381.500 zł, NIP: 945-20-42-467, Regon 120102259

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 2)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij