Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Fadesa Polnord Polska Apartamenty Innova Wrocław Krzyki, ul. Jesionowa
  • Mieszkanie
  • Powierzchnia od 109 m2 do 109 m2
  • Cena Zapytaj
  • Cena za m2 Zapytaj
  • Liczba pokoi od 3 do 5
  • Termin oddania inwestycja zrealizowana
Opis

Przeszłość, terażniejszość, przyszłość...

Tradycja i nowoczesność. Przeszłość i przyszłość. Wrocław zmienia się na naszych oczach. Spacerując po mieście, nie sposób nie zauważyć, jak szybko ewoluuje.

Tu, gdzie przeszłość jest na wyciągnięcie ręki. Tu, gdzie najlepiej widać, jak zmienia się Wrocław. U zbiegu ulicy Jesionowej, Nyskiej i Pięknej. Tylko 7 minut od centrum miasta. Właśnie tu wybudowane zostało Osiedle Innova i Osiedle Moderno a powstają Apartamenty Innova - kwintesencja nowoczesności.

Kompleksowe podejście

Szczegóły - to one tak naprawdę decydują o komforcie życia. Właśnie dlatego projektanci Osiedla planowali je z taką starannością. Efektem ich pracy jest nowoczesny zespół mieszkalny. Inwestycja powstaje w sześciu etapach, które - choć składają się na spójną koncepcję całego osiedla - stanowią autonomiczne projekty. Ponieważ projektanci zadbali o wysoką funkcjonalność kompleksu, na jego terenie nie zabraknie miejsc parkingowych, placu zabaw dla dzieci czy punktów handlowo-usługowych. W okolicy znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej - zarówno tramwajowej, jak i autobusowej.

Projekt Apartamentów Innova, przygotowała, wielokrotnie nagradzana za aranżację, autorska pracownia architektury APA Hubka. W dwóch budynkach sześcio- i siedemnastopiętrowym, znajdzie się w sumie 206 mieszkań. Zostały one zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców.

Pracownia architektoniczna Pro Art. Konopka s.c. zaprojektowała Apartamenty Innova II. W siedemnastopiętrowym apartamentowcu zostały zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Elegancka sylwetka budynku o narastającej ku górze bryle doskonale wpisuje się w krajobraz Wrocławia.

Osiedle charakteryzuje nowoczesna architektura połączona z funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami. Z najwyższych pięter podziwiać będzie można rozległą panoramę miasta. Wszystkie lokale oferują panoramiczne okna, zapewniające dobre nasłonecznienie, funkcjonalne rozkłady mieszkań z podziałem aranżacyjnym wnętrz na strefę dzienną i nocną oraz tarasy zapewniające przestrzeń i wygodę. Starannie zagospodarowane części wspólne pozwalają na wypoczynek. Na dachu nad poziomem parteru znajduje się zielona przestrzeń oraz place zabaw zapewniające zabawę i relaks najmłodszym mieszkańcom osiedla. Przewidziano również miejsca na stojaki na rowery. W garażu podziemnym oprócz miejsc postojowych dostępne będą pomieszczenia na jednoślady. Na poziomie parteru oraz w podziemiach budynku znajduje się garaż zapewniający wygodne parkowanie samochodów.

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Biuro sprzedaży
Lista ofert
Nr Powierzchnia Cena PLN/m2 L. pokoi Piętro Zapytaj o ofertę
6.2 121 108,71 4 16 Zapytaj
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij
Lokalizacja inwestycji