Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Amber Budownictwo
  • Oleśnica , Oleśnica , ul. Cieśle 47
  • tel. 713150000
Opis

Amber Budownictwo to dynamicznie rozwijająca się firma, obecna na rynku od 2003 roku. Firma wchodzi w skład GRUPY AMBER, w której znajdują się również STABILHAUS, HOTEL AMBER, AMBER CATERING, St. GEORGE MEDICAL CENTER.
Realizujemy przedsięwzięcia budowlane w sektorze budownictwa mieszkaniowego jedno- i wielorodzinnego oraz w sektorze budownictwa komercyjnego w zakresie budowy obiektów handlowych, usługowych, hotelowych oraz hal przemysłowych. Nasza firma jest autoryzowanym dealerem renomowanego producenta konstrukcji stalowych firmy ASTRON.
Idąc z duchem czasu nieustannie dokształcamy naszą kadrę pracowniczą. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, używając najlepszych materiałów, a przy tym oferując najniższe ceny naszym kooperantom.
Posiadamy kadrę wyszkolonych i rzetelnych pracowników.
Nasi pracownicy to fachowcy wierni, słowni i konkretni, którym można zaufać, że wykonują pracę najwyższej jakości. 
Na naszych inwestycjach budowlanych nie popieramy nałogów i lenistwa, zwracamy dużą uwagę na ich bezpieczeństwo.
To właśnie dzięki tych wartościom jesteśmy firmą terminową.
W ciągu ostatnich kilku lat firma Amber Budownictwo co roku notuje wzrost przychodów. Doskonała znajomość branży budowlanej pozwala nam na trafna ocenę efektywności projektów i pozwala osiągnąć wysoka rentowność realizowanych inwestycji.
Posiadamy profesjonalny sprzęt używany w pracach budowlanych. Sprzęt stanowi jeden z najważniejszych czynników każdej inwestycji. Mając tak bogate zasoby sprzętowe możemy umożliwić czasową realizację naszych projektów, a co za tym idzie zwiększyć szerokość oferowanych przez nas usług w zakresie szeroko rozumianego budownictwa.
Park maszynowy firmy Amber Budownictwo obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych, także tych specjalistycznych.
 
Chcielibyśmy podkreślić, iż bardzo dużą wagę  przykładamy do jakości naszych prac i estetyki budowanych obiektów.

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 2)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij