Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
ATOM deweloper sp. z o.o.
Opis

Prezentujemy Państwu Przedsiębiorstwo Budowlane ATOM deweloper sp. z o.o., która powstała w 2005 r. a działalność deweloperską rozpoczęła w styczniu 2006 r. Spółka prowadzi kompleksową działalność w zakresie budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz obiektów usługowych, i tak:

  • wykupuje atrakcyjny teren i uzbraja,
  • projektuje przedsięwzięcia inwestycyjne we współpracy z renomowanymi biurami projektowymi,
  • buduje obiekty od fundamentów po dach,
  • prowadzi prace wykończeniowe wnętrz,
  • zagospodarowuje otoczenie zrealizowanych budynków, uwzględniając estetykę i ekologię,
  • zapewnia administrację na zakończonych inwestycjach.

Zarząd i kadra spółki w branży budowlanej funkcjonuje już od wielu lat posiadając doświadczenie i wiedzę, która jest gwarantem wysokiej jakości realizowanych inwestycji. 

Firma ATOM jest w trakcie budowy już piątego osiedla  w Siechnicach chcąc udowodnić, że na peryferiach Wrocławia również można budować efektowne budynki mieszkalno-usługowe o ciekawej architekturze, zwracające uwagę wszystkich. Oprócz mieszkańców Siechnic również dość  wymagający klienci z Wrocławia zdecydowali się zamieszkać właśnie na tych osiedlach. To o czymś świadczy i uzasadnia słuszność tych lokalizacji oraz wysokiego standardu i jakości wykonania inwestycji.

Dotychczasowe realizacje:

osiedle Apartamenty „Centrum” przy ul. Świerczewskiego w Siechnicach – 16 atrakcyjnych i funkcjonalnych apartamentów  (z balkonami, tarasami oraz garażami wśród jednorodzinnej zabudowy) znalazło swoich nabywców;
osiedle Willa Katarzyna przy ul. Ziemskiej w Siechnicach– na ogrodzonym osiedlu, w otoczeniu niskiej zabudowy  powstały cztery , 1-klatkowe budynki o charakterze willowym;  56 mieszkań o pow.  od 31,6 do 72,0 m2  z ogródkami na parterze i balkonami  na wyższych kondygnacjach. w centrum Siechnic, tuż przy nowoprojektowanym Rynku, przy ul.  Marszałka Józefa Piłsudskiego 2,4,6,8, zrealizowano wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy pod nazwą Nowa Kamienica -  3-piętrowy, 4-klatkowy, z windami, podziemnym garażem na 25 miejsc i miejscami parkingowymi na zewnątrz. Łącznie wybudowano 65 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o metrażu od 36,40 - 70,35 m2.

Willa Katarzyna 2, ul. Mieszczańska 9,11,  Siechnice - w sąsiedztwie zrealizowanej wcześniej Willi Katarzyna powstało kameralne osiedle składające się tylko z 2 budynków 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych z dużymi ogrodami i garażami.

Kamienica II (1 etap), ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16,18,20, Siechnice - 58 mieszkań w budynku 3 piętrowym z windami i garażem podziemnym. Inwestycja zrealizowana jest w samym centrum miasta, na przeciw  siedziby Urzędu Miejskiego.

Willa Mieszczańska (1etap), ul. Mieszczańska 222,24 i ul. Włościańska 21,23,25, Siechnice - osiedle kameralne w pełni zagospodarowane, 5 budynków 1-piętrowych, po 10 mieszkań w każdym budynku. Do każdego mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze (komórka) w sąsiedztwie mieszkania oraz ogrody na parterze a na piętrze balkony.

Kamienica II (2 etap) ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10, 12, 14,Siechnice - 64 mieszkania w budynku 3-piętrowym z windami.                                                                                                           
Willa Mieszczańska (2 etap) -  niezależne od 1 etapu osiedle na którym wybudowano 5 budynków 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych z komórkami oraz ogródkami.

Osiedle AGATA (1 etap) - centrum Siechnic, przy ul. Jana Pawła II nr 25, 27, 29 powstał 3 piętrowy, 3 klatkowy budynek  z windami oraz  garażem podziemnym. Wybudowano 77 mieszkań oraz 9 lokali użytkowych ze wszystkimi mediami miejskimi (oprócz gazu). 

Aktualne realizacje:

Osiedle AGATA (2 etap) - ul. Jana Pawła II nr 31 i ul. Kościelna nr 10, 10A. Jest to ostatnia zabudowa okalająca siechnicki Rynek. W skład inwestycji wchodzi dobudowana klatka nr 4 oraz osobny, 2 piętrowy budynek przy ul. Kościelnej. W 2 etapie powstało 69 mieszkań i 4 lokale użytkowe. Do wszystkich mieszkań na osiedlu przynależą komórki.

Przy wykonawstwie spółka stosuje nowoczesne technologie, metody i materiały aby sprostać wymaganiom swoich klientów.   
Każdą inwestycję wykonuje profesjonalnie zapewniając krótki termin jej realizacji.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 1)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij