Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
AB Grupa Budowlana
  • Tczew , Tczew , ul. Wiślana 36
  • tel. 587770111
Opis

AB Grupa Budowlana- ATRAKCYJNE MIESZKANIA W GDAŃSKU PRZY ULICY SZMARAGDOWEJ (osiedle kolorowe)
Ogólnie
Willa Szmaragdowa to coś więcej, niż idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie elegancję i komfort życia w jednym z najbardziej spokojnych zakątków miasta Gdańska. Macie Państwo okazję zapoznać się z inwestycją, która w końcowym etapie stworzy niesamowicie piękne miejsce o wyjątkowym charakterze. Już niebawem możecie Państwo stać się właścicielami jednego z tak cudownych mieszkań w budynku Willa Szmaragdowa w Gdańsku.
Lokalizacja
Budynek znajduje się przy zbiegu ulic Szmaragdowej i Srebrnej i graniczy z osiedlem Kolorowym. Dojazd do centrum miasta jest bezpośredni. Istnieje połączenie autobusowe z centrum i dworcem, natomiast szybka i prosta droga do obwodnicy Trójmiasta to dobra opcja dla zmotoryzowanych. Najbliższe sąsiedztwo stanowią niewielkie budynki ośmiorodzinne. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, cukiernia, kościół oraz co ważne: przedszkole i szkoła podstawowa. Przy szkole mieści się boisko do piłki nożnej otwarte dla wszystkich.
Standard
AB Grupa Budowlana oferuje Państwu nowo wybudowane mieszkania, mieszczące się w budynku ośmiorodzinnym. Willa Szmaragdowa znajduje się na posesji ogrodzonej, co dodatkowo daje poczucie bezpieczeństwa. Osiem rodzin, które zamieszkają Willę Szmaragdową, będą tworzyły niezależną wspólnotę. Dla każdego mieszkania przewidziano osobny garaż w poziomie piwnic, każdy z osobnym wjazdem od zewnątrz budynku. Wjazd do garaży umożliwia zdalnie sterowana brama (garaże nie są przynależne do mieszkań – Państwu pozostawiamy możliwość wyboru). Ponadto w cenie lokalu przewidziana jest komórka lokatorska. W poziomie piwnic znajduje się własna i niezależna kotłownia gazowa do centralnego ogrzewanie i ciepłej wody dla potrzeb mieszkańców tylko tego budynku. Wszystkie media posiadają liczniku. Instalacja elektryczna i nisko prądowa kompletna.
Wykończenie mieszkań w standardzie deweloperskim: ściany zewnętrzne z silki + 12cm styropianu, drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, ścianki działowe – cegła, silka, wykończenie ścian – tynk cementowo-wapienny oraz  na poddaszu 2x płyta kartonowo-gipsowa, okna dwuszybowe PCV o współczynniku k=1,1, okna połaciowa FAKRO, nawiewniki powietrza sterowane automatycznie montowane w ramie okna – jedna sztuka na jedno pomieszczenie, parapety wewnętrze konglomerat, podłogi wylewki cementowe przygotowane do położenia warstw wykończeniowych.

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 1)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij