Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Dekpol
  • Pinczyn , Pinczyn , ul. Gajowa 31
  • tel. 58 560 10 60
Opis

Grupa Kapitałowa Dekpol S.A. dynamicznie rozwija się w branży budowlano-deweloperskiej oraz w produkcji sprzętu do maszyn budowlanych. Firma powstała w 1993 r. Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Działalność Grupy Kapitałowej Dekpol S.A. opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa. Oferta obejmuje bardzo szeroki zakres działania. Firma posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzi też roboty drogowe, sanitarne i hydrotechniczne. Prężnie rozwijającym się sektorem jest Dział Konstrukcji Stalowych, który realizuje całościowe projekty dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol S.A. jest również producentem łyżek i osprzętów przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracuje  z największymi na świecie producentami maszyn budowlanych. Produkty sprzedawane są do Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, a nawet do Maroka i Australii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych firma jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj łyżki.

Trzecim dynamicznie rozwijanym segmentem Grupy Kapitałowej Dekpol S.A. jest działalność deweloperska, która jest prowadzona od 2019 roku w formie wydzielonej spółki Dekpol Deweloper. Firma posiada ugruntowaną pozycji w Polsce Północnej. Oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. W sprzedaży znajdują się m.in. takie inwestycje jak: Grano Residence i Hotel Grano, Foresta, osiedle Pastelowe, Młoda Morena oraz Młoda Morena Park w Gdańsku, Verano Residence w Juracie, Nowe Rokitki i Nowe Rokitki Park w okolicy Tczewa, osiedle EcoMilan w Milanówku.  Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij