Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
ECO Classic
Opis

Grupa ECO została założona w 1983 roku przez grupę architektów. Pierwotnie działała jako firma projektowa i wykonawcza.

Mieszkania i apartamenty – nowe wyzwania dla dewelopera
W 1993 roku, wraz z rozwojem rynku i przemianami gospodarczymi, działalność Grupy ECO ewoluowała w kierunku deweloperskim. Firmą, która powstała by realizować ten nurt jest spółka ECO Classic.
Pierwszy projekt dewelopera ECO Classic - będący jednocześnie pierwszym, prawdziwym budynkiem apartamentowym w Warszawie - wybudowany został przy ulicy Panieńskiej. Tym samym, na wymagającym warszawskim rynku pierwotnym deweloper ECO Classic stał się pionierem nowego segmentu mieszkań luksusowych.
Dobrze przyjęta inwestycja stała się impulsem do kontynuacji działań, a konsekwentnie realizowana polityka rozwoju zaowocowała wzrostem dynamiki działania i przyspieszeniem rozwoju firmy.
Po sukcesie  Rezydencji Canaletto (1995), pierwszej inwestycji mieszkaniowej ECO jako dewelopera, w Warszawie  w 1999 roku oddaliśmy do użytku apartamenty rezydencji „Pod Orłem”. Charakterystyczna bryła tego apartamentowca do dziś jest jedną z dominant Mokotowa, a jej mieszkania i apartamenty – synonimem wysokiej jakości.

Inne prestiżowe obiekty mieszkaniowe zrealizowane przez ECO Classic w kolejnych latach to wybudowane na warszawskim Mokotowie kameralne Apartamenty „Merliniego”, zlokalizowana w sąsiedztwie Lasu Kabackiego  i komfortowa „Rezydencja Południowa” czy luksusowe „TRIO Apartamenty”, z których widok rozciąga się na warszawskie Nowe i Stare Miasto.
Jednak działalność ECO Classic to nie tylko elitarne apartamentowce. W portfolio dewelopera są też duże, eleganckie i zrealizowane z myślą o komforcie rodzin, inwestycje jak wybudowane na Mokotowie zespoły mieszkaniowe „Bobrowiecka 3” i „Czerska18” oraz inspirowane klimatem małych miasteczek osiedle „Hubertus”, sąsiadujące z Torem Wyścigów Konnych na Służewcu.

W ostatnich latach ECO Classic rozszerzyła teren swojej aktywności deweloperskiej o Trójmiasto.  W roku 2010 wybudowaliśmy i wprowadziliśmy na trójmiejski rynek pierwotny mieszkania i apartamenty w wybudowanej nad morzem gdyńskiej inwestycji -  „Apartamenty Kępa Redłowska".
Obecnie ECO rozpoczyna realizację nowych, zaprojektowanych  z myślą o wygodzie mieszkańców, osiedli mieszkaniowych w Gdańsku.

Konsekwentnie: najwyższa jakość mieszkania
Stylowa architektura, wysoki standard lokali i atrakcyjna lokalizacja określają filozofię działania ECO i wyróżniają naszą ofertę nie tylko na pierwotnym rynku nieruchomości, ale też na tle wszystkich oferowanych do sprzedaży mieszkań i apartamentów w Warszawie i w Trójmieście. Potwierdzeniem wysokiej jakości mieszkań i apartamentów oraz wiarygodności dewelopera ECO Classic są przyznane nam nagrody i wyróżnienia oraz  wysokie pozycje w publikowanych przez opiniotwórcze media rankingach.

W 2005 roku zajęliśmy II miejsce w ogólnopolskim rankingu firm deweloperskich przeprowadzonym przez dziennik „Rzeczpospolita”.

Rok później, podczas III edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań, uzyskaliśmy IV miejsce w kategorii rzetelność wśród deweloperów, którzy w latach 2003-2005 oddali do użytku ponad 400 nowych mieszkań.

W roku 2010, w opublikowanym przez Dziennik Gazeta Prawna zestawieniu firm najchętniej obsługiwanych przez banki deweloperów, ECO Classic znalazła się na 5 pozycji, wyprzedzając m.in. LC Corp, BRE Locum, Ronson i Echo Investment. W tymże roku także nasza nowa, luksusowa inwestycja mieszkaniowa – wybudowane w Warszawie apartamenty „TRIO” zdobyły dwa prestiżowe tytuły: Best Residential Development i TOP Builder.

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 5)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij