Poleć znajomemu Drukuj stronę
Powrót na listę
Immofinanz Group
  • Warszawa , Śródmieście , ul. Prosta 70
  • tel. 323533011
Opis

Inwestorem III etapu osiedla Dębowe Tarasy jest IMMOFINANZ GROUP.
IMMOFINANZ Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości i inwestycji mieszkaniowych. Jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfolio wysokiej klasy nieruchomości, które obecnie obejmuje ponad 1700 wysoko notowanych nieruchomości o wartości około 10,5 mld euro. To imponujące osiągnięcie, którym nie może pochwalić się każdy deweloper. Katowice i prowadzone tam inwestycje są priorytetem dla firmy.
Jako „machina napędzająca rynek nieruchomości” koncentruje się na połączeniu 3 podstawowych obszarów działalności: rozwoju trwałych, specjalnie zaprojektowanych wysokiej klasy nieruchomości w najlepszych lokalizacjach, zarządzaniu aktywami oraz zoptymalizowanym cyklu sprzedaży mieszkań. 
Celem firmy jest uzyskanie wysokiej rentowności podczas całego procesu zmiany wartości, z jasno określonym, ujednoliconym i uprzemysłowionym procesem. IMMOFINANZ Group koncentruje swoją działalność w segmencie handlowym, biurowym, logistycznym i mieszkaniowym na ośmiu rynkach: austriackim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, polskim i rosyjskim. 

 

Zapewnij sobie najwyższej jakości obsługę powołując się u oferenta na DOMPRESS.PL
Lista inwestycji
(Liczba inwestycji: 1)
Zapytaj o inwestycję
  •  
  •    
  • regulaminie
  • Wyślij