18-05-2021

166 mieszkań w sprzedaży w Porto o Zajezdni Wrzeszcz w Gdańsku

166 mieszkań w sprzedaży w Porto o Zajezdni Wrzeszcz w Gdańsku
Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży 166 lokali w Gdańsku – na osiedlach Porto i Zajezdnia Wrzeszcz. Porto to atrakcyjna lokalizacja i niska, pięciopiętrowa zabudowa – w ofercie są 53 lokale o metrażach od 30 m2 do 76 m2. Natomiast w ramach nowego etapu inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz do sprzedaży włączonych zostało 113 mieszkań 1-,2-,3-,4- i 5-pokojowych, o dużej rozpiętości metraży od 30 m2 aż do 122 m2. Ceny rozpoczynają się już od 10.500 zł za m2.

- Mieszkańcy osiedla Porto będą mieli do dyspozycji rozległe zielone przestrzenie z mnogością krzewów  i drzew oraz pięknie zaaranżowanymi ogrodami deszczowymi w ramach części wspólnych inwestycji. Ponadstandardowa odległość między poszczególnymi budynkami zapewni właścicielom lokali prywatność. W ramach nowego etapu nasi klienci mogą wybrać spośród mieszkań 1-,2-,3-,4-pokojowych. To osiedle dla osób szukających ciszy i spokoju blisko morza. Każdy z dostępnych lokali będzie doskonale doświetlony dzięki drewnianym, panoramicznym oknom, z cudownym widokiem na miasto, okolicę oraz morze. Przestronne tarasy dachowe z przepiękną panoramą budować będą nastrojowy klimat i podnosić poczucie codziennego komfortu mieszkańców. Ekskluzywny charakter osiedla podkreśli eleganckie, dwupoziomowe lobby z portierem. Do dyspozycji mieszkańców będzie także sala fitness – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku.

Osiedle Porto to kameralna inwestycja, na którą ostatecznie złoży się 16 niewysokich budynków, wykonanych z wysokiej jakości materiałów zlokalizowana jest niedaleko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Brzeźna, Letnicy i Nowego Portu. Dobrze skomunikowana, zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta i atrakcji miejskiej aglomeracji, a jednocześnie spokojną i relaksującą atmosferę oraz bliskość natury.

Wielofunkcyjna Zajezdnia Wrzeszcz to bliskie sąsiedztwo morza, parków i terenów rekreacyjnych, doskonała infrastruktura komunikacyjna, wysoki standard wykończenia oraz szereg udogodnień, zapewniających komfort mieszkańcom. Do tego modny, industrialny styl, w którym utrzymane są elewacje budynków i atrakcyjne wizualnie części wspólne, ozdobione autorskimi zdjęciami nawiązującymi do historii miejsca. Do sprzedaży wszedł przedostatni z planowanych 13 budynków, w którym znajdzie się reprezentacyjne lobby, strefa fitness oraz kidsplay. W najbliższym otoczeniu znajdą się również aż 3 place zabaw dedykowane najmłodszym. Nie zabraknie też sklepów, lokali usługowych, miejsc do spotkań z przyjaciółmi, restauracji – czyli udogodnień, które czynią osiedle miejscem do życia, a nie tylko mieszkania.

- Zajezdnia Wrzeszcz to w rzeczywistości multifunkcyjne miasteczko. Infrastruktura osiedla została  pomyślana i zaprojektowana tak, by odpowiadała na potrzeby różnych grup mieszkańców. Dobrze będą się tu czuli zarówno single, jak i pary oraz rodziny z dziećmi w każdym wieku. Na terenie osiedla mieszczą się sklepy, place zabaw – w bezpośrednim otoczeniu nowo wprowadzonego do sprzedaży budynku, strefa fitness, kidsplay, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy i zadaszone stojaki na jednoślady. W najbliższej okolicy znajdują się markety spożywcze, placówki edukacyjne, restauracje, obiekty sportowe i placówki medyczne. Czyli w praktyce wszystko, co niezbędne do wygodnego życia. Trzeba się spieszyć z decyzją o zakupie mieszkania na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz, gdyż jest to już przedostatni budynek w ofercie Robyg w ramach tej inwestycji. Najlepsze zostawiliśmy na koniec – z okien i balkonów widok będzie naprawdę przyjemny – na sąsiadujące, klimatyczne domki fińskie, tonące w morzu zieleni. Do tego oferujemy bardzo duże tarasy – nawet do 90 m2 i balkony do 40 m2. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania we Wrzeszczu, ale z pięknym widokiem zapewniającym prywatność – dodaje Anna Wojciechowska.

Mieszkania zaprojektowano w sposób ergonomiczny i pozwalający na swobodną aranżację – m.in. dzięki ścianom działowymi o właściwościach wygłuszających, które zapewnią domownikom prywatność i ciszę. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń i okien daje poczucie przestrzeni, a bezpieczeństwo zapewnią mieszkańcom antywłamaniowe drzwi, całodobowy monitoring osiedla oraz lobby obsługiwane przez portiera. O oszczędność i ekologię zadba system Smart House firmy Keemple, pozwalający zdalnie sterować wyposażeniem mieszkania i monitorować zużycie energii oraz ogrzewania.

Dużym atutem Zajezdni Wrzeszcz jest jej lokalizacja – w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. W pobliżu osiedla przebiega Aleja Generała Hallera, która zapewnia sprawną i szybką komunikację między dzielnicami oraz bezproblemowy dojazd do centrum miasta czy pobliskiej plaży w Brzeźnie. Ważnym węzłem komunikacyjnym jest stacja Gdańsk Wrzeszcz, zlokalizowana na trasie przecinającej dzielnicę linii kolejowej. Równolegle do niej biegnie aleja Grunwaldzka, przy której znajdują się centra handlowe: Galeria Bałtycka oraz CH Manhattan. Na zakupy można wybrać się również do Galerii Metropolitalnej mieszczące się niemal vis-a-vis Galerii Bałtyckiej. Z łatwością można dotrzeć też do dwóch największych gdańskich uczelni – Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego, lokalizacja przypadnie więc do gustu również studentom.

 

Robyg