18-03-2021

224 mieszkania w przedsprzedaży osiedla Centralna Park w Krakowie

224 mieszkania w przedsprzedaży osiedla Centralna Park w Krakowie
Develia rozpoczęła przedsprzedaż VII etapu inwestycji Centralna Park w dziel-nicy Czyżyny w Krakowie. W ramach projektu powstanie 216 mieszkań o zróż-nicowanych układach i metrażach oraz 8 lokali usługowych. Budowa rozpocz-nie się na przełomie I i II kwartału br.

- Centralna Park jest inwestycją wieloetapową, zapewniającą mieszkańcom dostęp do nie-zbędnej na co dzień infrastruktury i usług, co jest jej niewątpliwą zaletą. Klienci doceniają kom-fort mieszkania na takim osiedlu i przekłada się to na bardzo duże zainteresowanie tą inwesty-cją. W VI etapie osiedla w ofercie dostępnych jest jeszcze około 60 z 262 realizowanych w ramach tej fazy mieszkań. W VII etapie klienci mogą liczyć na większy wybór, ponieważ dopie-ro uruchomiliśmy przedsprzedaż. Sukcesywnie będziemy uruchamiać kolejne etapy – mówi Andrzej Oślizło, prezes Develii.

W VII etapie osiedla powstanie 216 mieszkań o metrażach od 25 do 84 mkw. Nowoczesny projekt osiedla uwzględnia estetyczną zieleń w częściach wspólnych, parking podziemny i na-ziemne miejsca postojowe. Zakończenie budowy VII etapu Centralna Park planowane jest na IV kwartał 2022 r.

Inwestycja Centralna Park zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w odległości 6 km od Rynku Głównego w Krakowie. To dobry wybór dla tych, którzy szukają mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, rozwiniętą infrastrukturą i zapewniającego bliskość terenów zielonych. Znajdujący się w okolicy Park Lotników Polskich i Lasek Łęgowski oferują duży wybór miejsc rekreacji i po-zwalają na aktywne spędzanie czasu wolnego. 

Osiedle Centralna Park zapewnia łatwy dostęp do sklepów, usług, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych i obiektów sportowych. W pobliżu znajduje się Centrum Handlowe M1, nieco dalej Centrum Handlowe Kraków Plaza. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstał biurowiec Galicyjska Business Park.

Dotychczas Develia zrealizowała 800 mieszkań w pięciu etapach inwestycji Centralna Park. W trakcie budowy jest VI etap inwestycji, w którym powstaną kolejne 262 mieszkania. Zgodnie z harmonogramem, ich właściciele odbiorą klucze w I kwartale 2022 roku. W ubiegłym roku Develia dostała pozwolenie na budowę 1045 lokali w ramach osiedla Centralna Park, z czego blisko połowa trafiła już do sprzedaży.

 

Develia