21-07-2020

4 etap Osiedla Życzliwa Praga już w sprzedaży

4 etap Osiedla Życzliwa Praga już w sprzedaży
107 lokali w ofercie w doskonałej lokalizacji
Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży 4 etap inwestycji Osiedla Życzliwa Praga. Dostępnych jest 107 lokali w cenach od 7700 zł, w różnorodnych metrażach od 25,99 m2 z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami. Osiedle Życzliwa Praga powstaje w doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie części Warszawy – na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej.
 
Inwestycja docelowo składać się będzie z około 1000 mieszkań. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.
 
- Wprowadziliśmy do sprzedaży mieszkania w inwestycjach Mój Ursus i Osiedle Życzliwa Praga. Inwestycja została skrojona na potrzeby rynku – zaprojektowano duże ogródki i tarasy, które po pandemii stały się ważnym elementem dla klientów. Mamy ofertę dokładnie odpowiadającą na obecnie zgłaszane potrzeby Polaków , z zaawansowanymi rozwiązaniami ekologicznymi i technologicznymi, w tym także SMART HOUSE, fotowoltaiką czy światłowodami. Zauważamy coraz sprawniejsze procedury administracyjne – co pozwala nam zakładać uruchamianie kolejnych inwestycji, nadal jednak oczekujemy poprawy w tym obszarze. Mamy także nadzieję, że wprowadzone zostaną nowe państwowe programy – zwłaszcza te wspierające zakup mieszkań przez osoby młode. Osiedle Życzliwa Praga to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin, jak i singli. Szybko można dojechać do centrum, a całe osiedle zachowuje kameralny charakter, z licznymi terenami zielonymi. Dobrze rozwinięta jest tutaj infrastruktura publiczna – w tym szkoły, przedszkola, czy placówki medyczne. Tarchomin to dzielnica, która bardzo szybko rozwija się i modernizuje – stąd zyskuje na atrakcyjności” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.
 
Osiedle Życzliwa Praga to ostoja spokoju dla tych, którzy cenią miejsca zaprojektowane kompleksowo. Niska zabudowa – zaledwie pięć kondygnacji oraz jasne elewacje powodują, że osiedle jest kameralne. W lokalach na parterze przewidziano ogródki dla mieszkańców, a zieleń na osiedlu i mała architektura wraz z placem zabaw sprawiają, że będzie można tu wypocząć. Dodatkowo szkoły, przedszkola i szlaki komunikacyjne w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji podnoszą komfort życia. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Galerii Północnej, licznych sklepów oraz bazarków, kameralnych plaż nad Wisłą oraz Mostu Północnego, który zapewnia szybką komunikację z Centrum.
 
Najważniejsze zalety Osiedla Życzliwa Praga:
doskonała lokalizacja na bliskim Tarchominie – w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy
w pobliżu: Galeria Północna, liczne sklepy oraz bazarki, kameralne plaże nad Wisłą oraz Most Północny
zaledwie 10 minut jazdy tramwajem do metra
ciekawa forma architektoniczna
ekologiczne rozwiązania – każdy budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową
kameralna zabudowa
atrakcyjnie zaaranżowana zieleń
czujniki detekcji, CO i LPG w garażach i stały nadzór ochrony i system monitoringu
bezpłatny system SMART HOUSE – zdalne sterowanie technologią i niższe opłaty eksploatacyjne
Robyg