18-03-2021

6. etap warszawskiego osiedla Mój Ursus w sprzedaży

6. etap warszawskiego osiedla Mój Ursus w sprzedaży
Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży 6. etap inwestycji Mój Ursus z 166 lokalami o metrażach od 30 m2 do 96 m2. Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2021 roku, a zakończenie na IV kwartał 2022 roku. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Docelowo inwestycje realizowane przez Robyg na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3000 lokali wraz z pełnym zapleczem infrastrukturalnym.
Mój Ursus to inwestycja w dobrze skomunikowanej okolicy – zaledwie 6 kilometrów od Centrum miasta, w pobliżu stacji kolejki SKM i z dobrym połączeniem z obwodnicą Warszawy. Mieszkańcy mogą korzystać z otaczających terenów rekreacyjnych, m.in.: Parku Czechowickiego, Stawu Koziorożca, ścieżek rowerowych, centrum sportu i pierwszego w Warszawie EKO parku. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.
 
- Grupa Robyg ma zabezpieczony duży bank nieruchomości – który pozwala na wybudowanie jeszcze ponad 21 tysięcy mieszkań. Dzięki temu możemy systematycznie wprowadzać nowe etapy do sprzedaży i rozbudowywać ofertę sprzedażową we wszystkich 4 miastach, w których działamy: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. W każdym z tych miast szukamy także nowych gruntów. Sektor nieruchomości mieszkaniowych stał się jeszcze ważniejszy w wyniku pandemii – klienci szukają coraz bardziej komfortowych miejsc do życia. Oczekują dobrej infrastruktury na osiedlu, bogatej strefy usługowej i rozwiniętej infrastruktury publicznej. Takie założenia spełnia właśnie inwestycja Mój Ursus – to duży, doskonale zaprojektowany fragment miasta w bardzo popularnej, rozwijającej się dzielnicy. Zaletą osiedla jest atrakcyjna lokalizacja i ceny oraz bliskość do centrum Warszawy. Robyg jest jednym z pierwszych deweloperów, który docenił tereny w Ursusie i rozpoczął tu wieloetapową inwestycję. Teraz to dzielnica tętniąca życiem, gdzie szybko rośnie nowa infrastruktura publiczna. To idealne miejsce dla osób młodych, rodzin z dziećmi – ale także seniorów. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania technologiczne i ekologiczne, które Robyg stosuje na każdym swoim osiedlu. Poza fotowoltaiką, oświetleniem LED i bezpieczeństwem mieszkańców w każdym lokalu oferujemy system SMART HOUSE firmy Keemple bez dodatkowych opłat. To pozwala oszczędzić na opłatach nawet do 30 proc. – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg SA.
 
Mój Ursus!
 
doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy ułatwi wypady towarzyskie i spotkania z przyjaciółmi
dobrze rozwinięta infrastruktura okolicy, liczne sklepy oraz centrum handlowe zapewnią satysfakcjonujące zakupy
technologia Smart House w standardzie pozwoli na znaczne oszczędności, ułatwi zarządzanie mieszkaniem i umili każdy dzień
budynki o wysokiej wydajności energetycznej wyposażone w ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED, czy instalacje fotowoltaiczne pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacji
Wszędzie blisko!
zaledwie 12 min do Śródmieścia
blisko kolejki SKM
szybki wyjazd z Warszawy – świetne połączenie z obwodnicą
tylko 3 min na Bemowo
 
Grupa Robyg ma duże doświadczenie w rewitalizacji i działaniach przywracających miejski charakter terenów poprzemysłowych. Przykładem takich projektów są osiedla w warszawskim Żoliborzu, Ursusie lub Woli oraz w Gdańsku na Słonecznej Morenie. Dzięki połączeniu sił władz lokalnych, przedsiębiorców i deweloperów prowadzone są liczne działania mające na celu przywrócenie terenów zielonych, utworzenie przestrzeni rekreacyjno-sportowych oraz budowy nowych osiedli i powstawania stref usługowych.
 
Grupa Robyg zapewnia mieszkańcom swoich osiedli liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne – które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne mieszkań. Wszystkie osiedla Robyg posiadają instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszka��cy odczuwają w portfelu.
 
Wszystkie mieszkania Robyg w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House firmy Keemple. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30 proc.
Robyg