27-04-2022

Apartamenty „Nad Odrą” w Szczecinie: II etap osiedla w sprzedaży

Apartamenty „Nad Odrą” w Szczecinie: II etap osiedla w sprzedaży
Kompleks apartamentowców z zielonymi tarasami na dachach, mariną oraz zapleczem handlowo-usługowym, to jedna z najbardziej ekscytujących inwestycji, która powstaje na szczecińskich bulwarach.

W połowie lutego deweloper rozpoczął budowę pierwszego etapu osiedla, teraz przystąpił do sprzedaży drugiego.

- W drugim etapie budowy powstanie budynek z 237 mieszkaniami o metrażach od 26,64 do 148,41 m kw., 269 miejscami parkingowymi, 100 boksami na rowery i 49 komórkami lokatorskimi oraz lokalami usługowymi. Mieszkania na ostatnich piętrach mają tarasy widokowe, a na poziomie 3 piętra jest zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. O tym jak bardzo atrakcyjna jest to inwestycja świadczy fakt, że w ciągu krótkiego okresu liczba rezerwacji osiągnęła ponad 90 proc. ogólnej liczby mieszkań wprowadzonych do przedsprzedaży w pierwszym etapie - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. 
 
Docelowo deweloper zaplanował w osiedlu „Nad Odrą” około 800 lokali. Będą tu mieszkania dwustronne i narożne, wszystkie będą miały przestronne balkony lub tarasy o powierzchni nawet do 85 m kw., część mieszkań będzie miała ogródki, z niektórych będzie się roztaczał piękny widok na rzekę. Kompleks apartamentów powstaje na prawo od Mostu Długiego (patrząc w kierunku Prawobrzeża) i będzie sięgać aż do Kanału Zielonego, który oddziela Łasztownię od Kępy Parnickiej. Mieszkańcy osiedla będą mieli dostęp do mariny. To idealna lokalizacja dla miłośników sportów wodnych, będą mogli cumować jachty i łodzie pod własnym budynkiem.
 
Planowany termin zakończenia budowy obu etapów to II kw. 2024 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest PORR SA. 

 

 

 

J.W. Construction Holding