02-07-2021

Bezpłatne konsultacje architektoniczne od Robyg

Bezpłatne konsultacje architektoniczne od Robyg
Grupa Robyg z okazji Światowego Dnia Architektury proponuje bezpłatne porady architektoniczne dla klientów we wszystkich biurach sprzedaży. Światowy Dzień Architektury to święto ustanowione przez Międzynarodową Unię Architektów – pozarządową organizację reprezentującą architektów z ok. 124 krajach na całym świecie

- Światowy Dzień Architektury – chociaż zwyczajowo jest świętem entuzjastów i architektów – to w Robyg zależy nam, aby było to święto wszystkich naszych klientów. Dlatego w każdym naszym biurze sprzedaży czekają bezpłatne konsultacje i możliwość zaprojektowania swojego M. Ale ten specjalny dzień to także okazja do tego, by rozmawiać o planowaniu przestrzennym, nowych planach zagospodarowania i rewitalizacji, a także zaangażowaniu deweloperów w ESG – czyli zrównoważone budownictwo. To bardzo ważny element, który obejmuje zarówno nowoczesne, ekologiczne rozwiązania technologiczne (jak np. SMART HOUSE firmy Keemple), coraz wyższe wskaźniki efektywności energetycznej, inwestycje w infrastrukturę publiczną czy donacje na rzecz potrzebujących i lokalnych społeczności. Dzisiaj nie wybuduje się żadnego osiedla, dopóki firma nie podpisze umowy drogowej czy nie zobowiąże się do inwestycji w publiczną infrastrukturę. I to dobrze, bo takie zaangażowanie deweloperów jest niezbędne. Robyg od lat inwestuje w infrastrukturę publiczną, która jest nieodpłatnie przekazywana na rzecz miast – obecnie realizujemy budowę mostu przez Potok Służewiecki na Wilanowie oraz budowę mostów, dróg i kładek o wartości ponad 20 mln zł w Poznaniu, na Ostrowie Tumskim. Naszą odpowiedzialność rozumiemy przede wszystkim jako tworzenie lokalnych społeczności. Projektujemy i budujemy strefy rekreacyjne, miejsca do grillowania, place zabaw, siłownie zewnętrzne, strefy fitness z saunami wewnętrznymi, przestrzenie coworkingowe i place zabaw dla dzieci dostępne dla wszystkich mieszkańców. Te zielone i rekreacyjne strefy to doskonała okazja do spotkań towarzyskich dla sąsiadów. W ten sposób wieloetapowe projekty są maksymalnie dopasowane do potrzeb mieszkańców, dzielnic i miast – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg SA.

Grupa Robyg ponownie podwyższa standard mieszkań w swoich inwestycjach i wprowadza nowatorskie, ekologiczne farby elewacyjne, pochłaniające zanieczyszczenia. Wyjątkowa jakość Robyg obejmuje ponadstandardową wysokość mieszkań, balkony, loggie lub tarasy w każdym mieszkaniu, drewniane okna, dźwiękoszczelność, wideofony, instalacje światłowodowe, a także lobby z portierem i oświetlenie LED części wspólnych zasilane przez panele fotowoltaiczne. Ponadto na każdym osiedlu Robyg projektuje obszerne tereny zielone, ogrody deszczowe, place zabaw, siłownie, stacje rowerowe, monitoring wizyjny HD i ładowarki samochodów elektrycznych. Przygotowane są specjalne tereny spacerowe, a także budki dla ptaków i domki dla owadów. Każde mieszkanie jest wyposażone w standardzie w system Smart House firmy Keemple.

 

Robyg