01-03-2019

Człuchowska Bemowo zakończona

Człuchowska Bemowo zakończona
Matexi Polska zakończyła budowę i sprzedaż inwestycji „Człuchowska Bemowo”. Kolejna warszawska inwestycja dewelopera z prawomocnym pozwoleniem na użytkownie

Matexi Polska poinformowała o otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na użytkowanie niedawno ukończonej inwestycji Człuchowska-Bemowo.  Projekt powstały u zbiegu ul. Człuchowskiej z ul. Raginisa, jest kolejną udaną inwestycją Matexi Polska na Bemowie.

Deweloper jednocześnie informuje, iż zakończył już sprzedaż wszystkich 70 lokali mieszczących się w budynku i jest w trakcie procesu wydawania kluczy nowym mieszkańcom oraz rozpoczęto podpisywanie umów przenoszących własność lokali. Warto podkreślić, że Człuchowska Bemowo jest kolejną inwestycją Matexi zakończoną zgodnie z harmonogramem.

Za generalne wykonawstwo inwestycji odpowiedzialna była firma TELKA, natomiast od strony projektowej partnerem Matexi Polska była warszawska pracownia architektoniczna Brit Plan.
Zgodnie z wcześniejszymi założeniami,  krajobraz Bemowa wzbogacił się o elegancki, pięciopiętrowy budynek z elegancką fasadą, wykonaną w stonowanej kolorystyce łączącej biel i brąz z układem nowoczesnych loggii. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej komunikacji drogowej w tym rejonie mieszkańcy Człuchowskiej mogą liczyć na szybki dostęp do centrum zarówno od strony osi ul. Połczyńskiej, jak również sprawną komunikację od strony ul. Górczewskiej,.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje także doskonałe połączenie z wylotówkami z Warszawy. Co równie istotne rejon inwestycji należy do najlepiej rozwiniętych części Bemowa pod kątem dostępu do infrastruktury miejskiej, w tym szkół, przedszkoli, ale także udogodnień handlowo-rozrywkowych, jak odległe zaledwie o kilka minut drogi centrum Wola Park.

 

Matexi Polska