04-02-2021

Develia rozpoczęła budowę XII etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie

Develia rozpoczęła budowę XII etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie
Develia rozpoczęła budowę 108 mieszkań w ramach XII etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Jednocześnie deweloper rozpoczął przekazania mieszkań w IX etapie inwestycji

- Inwestycja Słoneczne Miasteczko jest realizowana przez Develię od 2010 r. i od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa. XII etap osiedla jest dostępny w naszej ofercie od końca listopada, a już blisko 25% mieszkań znalazło swoich nabywców. Zgodnie z harmonogramem, właściciele mieszkań będą mogli odebrać klucze pod koniec 2022 r. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilka lokali w X etapie i większy wybór mieszkań w XI etapie, które obecnie realizujemy – mówi Andrzej Oślizło, prezes Develii.

W XII etapie inwestycji powstanie 108 mieszkań w układach od 1- do 5-pokojowych o powierzchni od 24 do 87 mkw., w tym mieszkania dwupoziomowe. Budynek będzie posiadał garaż podziemny z miejscami postojowymi i schowkami. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2022 r. 

Słoneczne Miasteczko to osiedle kameralnych trzypiętrowych budynków w spokojnej i zielonej dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Bliskość obwodnicy zapewnia mieszkańcom sprawny dojazd do innych części miasta. Przy osiedlu dostępna jest komunikacja miejska, a w budowie jest szybka kolej aglomeracyjna. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła oraz przedszkole. W ramach Słonecznego Miasteczka powstaje pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placami zabaw. Dotychczas w dziewięciu zakończonych etapach osiedla powstało 980 mieszkań. Głównym wykonawcą inwestycji Słoneczne Miasteczko jest firma TK BUD.

Ceny mieszkań w XII etapie osiedla Słoneczne Miasteczko zaczynają się już od 4499 zł/mkw. 

Develia